Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy 13 évesen...

Mit jelent hogy 13 évesen látom az aurát?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ezt kisgyerekkorban lehet látni, utána nem. Én eddig nem láttam/vettem észre, kb. két hónapja kezdődött. Egyik osztálytársammal beszélgettem amikor egy sárga-kék "buborékot" vettem észre körülötte. Nem igen foglalkoztam vele de mostmár egyre többször és több színt veszek észre a emberek körül. Mire használjam ezt a képességet, hogyan fejlesszem? Tanácsok? Előre is köszi!

2016. febr. 20. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy jó tanács: nagyon gyorsan menjél orvoshoz.

Vagy a szemeddel van probléma, vagy valami más (pl. vérnyomás), amiből súlyos baj is lehet.

2016. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy így aggódsz értem, első válaszoló de semmi ilyen bajom nincsen.
2016. febr. 20. 17:56
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Te csak tudod, nem?

Annyira, hogy orvosnak még a közelébe se kell menned...

Aztán, ha majd késő lesz, akkor verheted a fejed a falba.

2016. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 PicúrHógolyó ***** válasza:
83%

Egyetértek az első válaszolóval.

Mikor lesüllyed a vércukorszintem, én is szoktam hallucinálni, csak én árnyékszerű "aurákat", sötét, enyhén átlátszó "kisugárzás" félét látok az emberek körül. És a saját kezem, karom körül is.

Szerencsére ez nagyon ritkán fordul elő, és már tudom kezelni. Olyankor a csoki a legjobb, leggyorsabban hat. ;)

2016. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Hát hogy magas tudatszinten vagy. És hát nem tudom, mire gondolsz, amikor előjön, hogy színbubit láts, de nemtom, próbáld visszaidézni azt az állapotot, érzéseket; meg amúgy direktben is próbálhatod nézni, vagy félhomályban, sötét háttérrel, vagy pedig fehér háttérrel tudod eléggé királyul látni, én asszem. Ja meg van egy olyan, hogyha neki dőlsz háttal valamilyen világos-színű falnak, és elfordulsz, akkor pillanatig tudod látni. Ja meg még a sötét háttereshez, hogy először csukott szemmel összeteszed a tenyereid, és töltöd a kezed, pihenteted a szemed, és utána el kezdesz így az ujjaid tetejei között a másik kezed mutatóujjával huzigálni képzeletbeli vonalat, és úgy valahogy azt hiszem, rá kell bambulni. Vagy burkot kezdesz keresni fehér fal előtt álló emberke feje körül, vagy pontot teszel a papír közepére, és a két mutatóujjad közé rakod a pontot, és akkor arra is rábambulsz. Ja meg szerintem tükörrel is lehet ilyen burkosat próbálkozni.
2016. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

...amit az előző írt, az mind azon alapul, hogy ha EGY adott színt nézel sokáig, akkor a szemed kifárad, és ha ezek után megmozdítod, akkor egy ideig a kiegészítő színt fogod látni az adott helyen.

De ezt mindenki így látja, ebben semmi csoda sincs.

Ki is próbálhatod: szerezz egy negatív képet, nézd sokáig mozdulatlanul.

Aztán tüntesd el, és tegyél a helyére fehér papírt. Látni fogod a pozitív képet, elég érdekes jelenség.

2016. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
A szemkáprázás már auralátásnak minősül?
2016. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon ritka, hogy még 13 éves korban látják az aurát. Mire használd ezt a képességet? Semmire. Az aura a kisugárzás. Ha egy ember jóindulatú, nem rosszakaró, ahogy mondják "jóember", annak világos színű az aurája, fehér, világoskék, világoszöld vagy mittudom én. A rosszindulatú embernek pedig sötétebb az aurájuk. Az aura látás képessége segít megismerni az embereket.
2016. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézd: más is van így ezzel.

Mármint, hogy szeretne különleges lenni, akinek valamilyen rendkívüli képessége van.

De én azt tanácsolnám neked, hogy azért menjél csak el orvoshoz. Nem kötelező ide megírni - nyugodtan írhatsz tovább, mintha mi sem történt volna. Legfeljebb bosszankodunk rajtad - de az már a mi bajunk.


Viszont a szemed és az egészséged megmaradhat így.

2016. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hogy kel csinálni hogy lássam?
2016. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!