Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valmiféle "kapcsolatom"...

IDŐutazás kérdése:

Lehet valmiféle "kapcsolatom" a múlttal? ( Lehet, hogy rossz kategóriába raktam)

Figyelt kérdés
Szoval amikor valami régi tárgyat megfogok, használok olyan furcsa érzésem van, hogy én már ezt fogtam! De nem tegnap meg egy hete, hanem sok-sok évvel ezelőtt mikor még nem is éltem. Nem tudom használni, de néha beugrik egy kép arról, hogy hogyan használjam.

2016. márc. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a pszichometria (psychomety) kifejezésnek.
2016. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tisztán érző lehetsz.A tárgy "emlékeit" érzékeled.Az energiáit.Hasonló tapasztalataim vannak nekem is.
2016. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én ha elmek v hova olyan neha minha már jártam volna/vagy valaki által jártam arra.. de olyan dolgokat tudok mondani néha hogy énse tudom hogy honnan tudom de irakot azért támadja amerika az elnökötis átverik ottan..mert az angol és francia bankárok azt ajánloták hogy az olat euroba agyák el ne dollárba és emiatt +egyéb dolgok is.. emiat támadja mert így nagy ráfizetés.. ezt se tom honan tudom de beszéltem utánna szakemberrel és azis egyet ért....
2016. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!