Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem tudom végülis ez a kérdés...

Nem tudom végülis ez a kérdés melyik kategóriába tartozhat szóval bocsánat ha rossz helyre írtam. Help?! Tovább lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tegnap este óta nagyon rossz érzés van bennem:S Ma utazni fogok fel Pestre busszal aztán metróval egyedül (a metrótól amúgy is félek akármilyen viccesen is hangzik). Ilyenkor szokott bennem lenni egy kis félsz de elmúlik. Meg már utaztam egyedül metrón és nem lett semmi bajom és elmúlt a félelmem. Viszont most nagyon nem akar...félek és vmi visszatart mintha mondaná bennem egy belső hang, hogy valami rossz fog ma történni. De hát szeretnék menni és fogok is de ez akkor is megijeszt. Már egyfajta halálfélelmen is van:S Elnézést ha ez egy idióta dolognak tűnik de leírni jobban nem tudom és nem is lehet amit érzek tegnap este óta:/ 18/L
2011. júl. 27. 08:59
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
2011. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi lehet ez a magyarázata...mostanában sokszor vagyok depis is:S Mindenesetre piszok rossz egy érzés:/
2011. júl. 27. 09:10
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Ezen is találsz infókat.

2011. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 priszoner brek válasza:

ÚR isten.

Ez felettéb különös.

Több válfaja is van ennek, sorolánm a diagnózisokat:

a metró története 1300 ból jött mikor egy Szpring Drekszor nevű embert elütöt egy lovaskocsi.

2011. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok másra gondolni és nagyrészt sikerül is nyugtatom magam, hogy nem lesz semmi gond. Én túl sokszor néztem meg szerintem a Kontroll című filmet-,-
2011. júl. 27. 09:55
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan édes vagy, hogy így félsz! :)


Ha ott lennék veled nem kellene félned semmitől sem! :)

2011. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem találom édesnek...de azért kedves tőled*___*
2011. júl. 27. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
mindenesetre ma ki fog derülni hogy miért féltél, nem akarlak megrémiteni, de ha ma nem is szállsz fel a metróra és ESETLEG kisiklik vagy valami baj lenne akkor tudni fogod hogy a megérzéseid jók, ha meg nem történik semmi annak ellenére hogy felszálsz vagy sem akkor vedd figyelmen kivül a dolgot és hidd azt hogy csak paráztál (minden jo indulattam mondom ezt) azt viszont te döntsd el hogy fel fogsz szállni a metróra vagy sem
2011. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jajjj istenem ezt olvasni is rossz volt kedves utolsó de tudom, hogy nem rossz szándékból írtad. Amúgy már egyre nyugodtabb vagyok ami jó><
2011. júl. 27. 11:54
 10/15 anonim ***** válasza:
érezd azt magad körül hogy nem történhet semmi rossz, hogy veled van minden jó... nekem be szokott válni, mert ha nagyon aggodsz tuti történik valami amit annak fogsz hinni pedig semmi köze hozzá...valahol viszont tuti van 7.érzék, no mindegy nyugi van :)))))))) veled vagyunk:-P
2011. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!