Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek? ( bocsi, ha rossz...

Mit tegyek? ( bocsi, ha rossz kategóriába írtam. )

Figyelt kérdés

Lécci ne nézzetek hülyének, de úgy érzem van bennem valamilyen energia , ami néha kikészít. Van, amikor túl sok bennem a gyűlölet, és olyankor megőrít, mikor nem tudom a gondolataimat, a felfogásomat irányítani. Csak az jár olyankor az eszembe, h mennyire utálom őt/őket/azt. És néha "megjósolok magamnak" dolgokat. Vagyis mikor csak úgy gondolkodok és eszembejut spontán valami. És megtörténik, valóra válik. Pl.: reggel még várom a buszt azon gondolkozok h miből írunk. és mikor már majdnem én jutok sorra, h felszáljak, akkor megnézem az elöttem levőt, h ki is ő. Aztán eszembe jut h múltkor leejtette a pénzt. És arra gondolok, h gáz ha adod oda a buszsofőrnek, és útközben kiesik a kezedből és jó h én még nem ejtettem le soha. erre mikor én fizetek, akkor leejtem.

Ilyesmik és sűrűn fordulnak velem elő.

Meg azt mondják az osztálytársaim/barátnőim, h nekem olyan durva a szemem, mert nagyon "gonoszul" és ilyesztően tudok nézni néha. Amikor sátoroztunk a barátnőmmel a kertjükben:') akkor épp feküdtünk le h na már alszunk és rámnézett és úgy megijedt mert azt mondta, h úgy nézek ki mint egy vámpír:'):D ( am mind a két szemfogam kintebb nőtt)

És álmomban mindig beszélek, és anya azt mondja, h olyan mintha egy más nyelven beszélnék, vagy rettentően hadarnék, nem mintha csak halandzsáznék. És régebben kb. 1 éve mindig olyan volt mintha vki mindig figyelt volna de már nem olyan. Meg az a fura h álltalában az én koromban ( 13/L) inkább félnek a sötétben, hát én meg vmiért szeretem.............. segítenétek? adnátok tanácsot? mitől vannak? vagy csak egyszerűen megzakkantam????


2012. márc. 17. 19:11
 1/10 anonim válasza:
megszálltak az UFÓK
2012. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem zakkantál be, nyugi :D

Én már láttam nagyapámnak szellemét,

De nem tudtam csak egy kicsit észlelni a küllemét,

Csak azt láttam, hogy rámveti két szemét...

2012. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jah :))))
2012. márc. 17. 19:19
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. márc. 17. 19:19
 5/10 anonim ***** válasza:

fordulj pszicgológushoz

itt úgyse tudunk mit mondani

max jót röhögünk rajtad

amit tanácsolok KEVESEBB VÁMPÍRNAPLÓK VAGY HASONLÓK ÉS PRÓBÁLJ MEG ÉLNI mint egy veled egykorú tinédzser és ne képzelj be magadnak ilyen ostobaságokat

nem egy filmbe élsz és nem vagy vámpír csak azért mert fogszabályzóra lenne szükséged

próbálj felnőni de előtte mindeképpen menj el orvoshoz

2012. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye( ebben tuti), nem hiszek a vámpírokban, sőt inkább utálom őket ( nem értem miért bírják annyian őket) nem megyek orvoshoz! és komolyan kérdeztem. am meg nem lesz fogszabályzóm akárhogy néznek is ki a fogaim......és am meg vannak különös dolgok amik nem az agyamban zajlanak.....
2012. márc. 17. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
neked tényleg orvosnál a helyed... nagynéném is hasonlókat mondott még az elején, nem figyeltem rá azthittem csak viccel de ma már olyan baromságokat beszél, hogy röhejes...
2012. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg kinek hiszel? Annak aki ezt mondta, idézem: "Nem zakkantál BE" - lol


vagy a többségnek?

2012. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ezt hiszem:

hogy lehettem ilyen idióta, h egyáltalán azt mertem gondolni vagy feltételezni, h kapok akár 1 értelmes választ is!

2012. márc. 26. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos erre a jósolásos dologra csak azt tudom ajánlani, hogy nézd meg A TTITOK c. filmet és akkor meg fogod érteni. A vámpíros dologról meg csak annyit, hogy ez hülyeség. A sötétről pedig azt gondolom, hogy teljesen normális az ha valaki szereti a sötétet, én pl szinte mindig este császkálok a városban, vagy a város mellett(persze ez nem azt jelenti, hogy ronda vagyok >.<). Arról meg, hogy álmodban beszélsz nem tudok mit mondani, de ha nagyon sűrűn beszélsz álmodban akkor menj el agyturkáló bácsihoz/nénihez.
2012. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!