Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mondanak ezek a nevek...

Maryjane89 kérdése:

Kinek mondanak ezek a nevek valamit? Big smiley

Figyelt kérdés

Müller Péter, Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Adyashanti, Michael A. Singer, Szepes Mária?

Kitől lehetne a legjobban elsajátítani a spiritualitás, inkarnációk, önismeret fejlődés dolgot?

Aki "művelt" ezekben, felvilágosítana? :)



2016. márc. 28. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
adyashanti nagyon szép név
2016. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szepes Mária volt még közülük a legmagasabban.


DE nem ezeket javasolnám...

2016. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Adyashantit, és Michael A. Singert, nem ismerem
2016. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:

A nevek némelyike sokat mond. Viszont ők is, mint minden rajtad kívül álló ember, csak támpontokat adhat az életedben, a saját utadat és a spiritualitáshoz vezető utat csak egyedül te magad találhatod meg, a megtapasztalásaid útján.

Kezdetnek pl. hallgass a belső hangodra, ez az egyik alapkő szerintem.

2016. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy van e belső hangom.. :)

Túl sokat elemeztem magam, tetőtől talpig, és néha nem tudom ki vagyok, és mikor mondják, hogy hallgass a belső hangra, az csak sokszor nálam ilyen erkölcsi kézifék, de nem tudom, mi az a belső hang, valószínűleg túl zajos az elmém, nem hallom meg..

2016. márc. 29. 12:42
 6/9 OneEntity ***** válasza:

Ha nem tudod, ki vagy, akkor már jó nyomon jársz.

Minden tudás, amit a fent említett guruk átadhatnak neked, legfeljebb csak útjelzőnek használhatók.

Ha már olvastál tőlük valamit, felfogtad és elfogadtad, amit mondanak, akkor nem kell semmi mást elolvasnod.

Minden tudás megvan benned ahhoz, hogy megértsd a spiritualitást.

2016. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:

Belső hangja mindenkinek van. Az már más kérdés, hogy észreveszi-e vagy sem, figyel-e rá vagy sem.

Gondolom megérzéseid már voltak bármivel kapcsolatban, nem? Amire aztán vagy hallgattál, vagy nem, majd bebizonyosodott, hogy a megérzésed jó volt. Na ez a belső hang. Az ilyen sugallat sosem "agyból" jön, hanem egyszercsak bekattan, és nem tudod honnan. Elég nehéz ezt szavakba önteni, de gondolom érted a lényeget.

2016. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pl olyan nem volt még, hogy előre lett volna valamilyen rossz érzésem, vagy megérzésem, és ezzel kiküszöbölhettem volna valamit, általában mentem fejjel a falnak.

Női megérzés az megint más, de általános intuícióim nincsenek. Ezt is fejlesztenem kell a spiritualitással.

2016. márc. 29. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most kicsit kijózanító válasz akar lenni. Föld hívja maryjane89-et! Ezek a spirotualitás meg ilyesmik, amiket tanulni lehet. Nézd meg az árcédulát. Ha kb 5ezertől fölfelé megy, akkor 90% h a pénzedre utaznak. Ha nem, akkor csak unatkoznak. Szóval, inkább állj a földön két lábbal, és gondold végig józanul ezt az egészet. Remélem nem vagy buta, és rájössz, hogy mi is a helyzet. Ha akarsz azonban vitázni, normálisan, érvekkel, írj privátba! Érdekelne te mit gondolsz ezekről...h szerintem ez kamu csak.
2016. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!