Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokszor hallottam már hogy a...

Sokszor hallottam már hogy a kisebb gyerekek milyen furcsaságokat mondanak/csinálnak. Veletek volt már hasonló eset?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam egy cikket amiben olyanokról van szó hogy pl egy gyerekhez elment egy dadus vigyázni rá és a gyerek ilyeneket mondott hogy "De hát ő sem alszik akkor nekem miért kéne?" és a sarokba mutatott ahol persze nem volt senki.

Természetesen tudom hogy nem biztos hogy ez megtörtént eset de azért mégis érdekelne hogy veletek előfordult e már ilyesmi eset.

Meg nem is csak erre a cikkre hivatkornék mert máshol is olvastam hogy a kisebb gyerekek ilyen téren hogy is mondjam..hát furcsák persze most nem mindegyikre értem.



2016. márc. 28. 14:28
 1/5 Papi Gonzales ***** válasza:
27%

mért van egy kölyök aki azt hazudta hogy meghalt és a mennybe ment....még könyvet is írt...

nemrég vallotta be hogy csak figyelemre vágyott....

2016. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 éves a kislányom, és gyakran próbál repülni. El is rugaszkodik a földtől, mint egy kismadár (csak persze szárnya nincsen). Szerintem álmában repül, és nem látja a különbséget. Az egyik fürdőszobánkban folyton emlegeti a szörnyetegeket.
2016. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Excersise book :-). Keress ra youtube-on.


Vannak furcsasagok, az en fiam csecsemokent pl tetoteri faboritas uazon gobjere nezve mosolygott v sirt fel riadtan. Egy par honapost nem tudsz megkerdezni, h miert. Amelyikuk meg mar tud beszelni, ott eleg nagy hozza, h az almai, a fantaziaja is belekeveredjen. Most, 2.5 evesen pl targyilagosan elmeselte nekem, hogyan mosta ki anyam a kutyankat a mosogepben... Meg nagyobb korban pedig mar tudatos is lehet. Megtevesztes es figyelemfelkeltes celjabol. Mint a fent emlitett excersie bookos gyereknel.

2016. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Quatermain ***** válasza:
100%
Baráti társaságban elég gyakori téma, hogy mikor kinek a kistesója vagy rokongyerek hol, mikor, kit látott. (Pl. bácsi a szekrény alatt.) Nem tudom mi a magyarázat erre, de őszintén nem is akarom megtudni.
2016. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oviba má ak rádszolnak ha dwlbe nyitva a szemed.
2016. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!