Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek, hogy Jézus...

Ti is úgy érzitek, hogy Jézus hamarosan eljőn? És vége lessz a világnak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon van egy olyan érzésem, hogy hamarosan dicsőségben elfog jönni.

Rengeteg baleset, robbantás van. Meg úgy sok jel,

meg minden.



2016. márc. 29. 16:30
1 2
 1/19 Trafó1 ***** válasza:
Nem , nem érzem úgy.
2016. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem LESZ vége!
2016. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A-a.. nálam sincs semmi ilyesmi érzés.
2016. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
az érmelléki kuglófember hozza el a világvégét,te kis butus...
2016. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
41%

Pedig jól látod.

A Biblia is írja, hogy ezek, amik most a világban vannak, az utolsó idők jelei.

Persze nem mindenki fogadja el a Bibliát..

2016. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
én elfogadom a bibliát budipapírnak...
2016. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Üdv, kedves kérdező, lehet sok pusztítás, és nyomor van a világban, de voltak a történelemben sokkal rosszabb időszakok, szerinted azokra nem lett volna ugyanúgy igaz az a állítás, hogy már közel van Jézus eljövetel? Egyébként ennek a megtárgyalása eléggé hadi lábon áll, én személy szerint hiszem, hogy létezett egy Jézus nevű ember, Istenben is hiszek, viszont messze nem úgy ahogyan a kereszténység java teszi. Véleményed szerint nem furcsa, hogy egy olyan könyv, mint a Biblia minden történelmi megsemmisítési kísérletnek ellenállt? Szerinted miért lehetett? Valóban az volna az igazság, hogy az emberektől megvédte? Én nagyon nem így látom, már a Krisztus utáni első század legelején is, az akkor még egyetlen egyházba gyűltek az elit rétegek, és van a Bibliának több olyan könyve is, ami jóval utána keletkezett, hogy egy csomó pogány, és "istentelen" ember tagja lett az "aranybányának" Én személy szerint az egész bibliai történet egy részét, semmi másnak nem látom, mint hatalmas hazugságnak, és csakis azért maradhatott fent, erkölcsi tanításai mellett ilyen sokáig, mert iszonyatos gazdagságot okozott a legnagyobb elit számára, és ez ma is ugyanúgy van. Sokat lehetne erről tárgyalni, ér volt keresztény vagyok, és mióta a keleti vallásokkal foglalkozom sokkal kiegyensúlyozottabb az életem, éveken keresztül mások gondolataira és véleményére támaszkodtam, és elfogadtam a világot úgy, hogy "jó" és "rossz" és aki Isten szemében a rossz listát választja akkor annak pusztulnia, szenvednie kell majd. A Bibliai gyakorlatilag választás elé tesz téged, Istennel vagy ellene? Engem az érdekelne, hogy a békében élő Buddhista szerzetesek, vagy a Taoista tanítók, vagy a Krinások akik igyekeznek teljes békében élni, a Biblia Isten szemében, mind pusztulást, vagy örök szenvedésre vannak ítélve. Őszintén szólva, ha még is tévednék, és minden úgy igaz, ami egy emberek által, és pogány császár által jóváhagyásával keletkezett, bizonyos könyveket tartalmazó irománynak van igaza, akkor vállalni fogom a büntetést, de én ezt teljesen máshogy gondolom. Üdv.
2016. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A Bibliában a Jelenések könyvében leírtak alapján joggal gondolhatod, hogy hamarosan itt a vég, de ezt még maga Jézus sem tudja pontosan. Szerintem még sokkal több szenvedést kell átélnünk addig. Ne félj, hanem olvasd az Evangéliumot!
2016. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát az ilyen nagyszerű kérdések után mint ez, azt hiszem tényleg ideje volna már mert ezeket megkérdezni és utána másnak elolvasni már felér egy katasztrófával..:D
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én amúgy már nagyon nem értem a bibliát, olyan röhejesen ellentmond minden benne mint a huzat, a nagy megváltó eljön és jön vele a pusztulat, mert "rosszak voltunk", na de már most elvileg a keresztény isten "megbocsát". A sátánizmust borzalmasan megvetik az emberek, van pár ismerősöm, tényleg nem sok, de ők azt vallják, hogy ők magukat fejlesztik, igazából nem érdekli őket a kereszténység, max annyiban, hogy kicsit morognak, mert megkeresztelték őket, mikor csecsemő korukban fogalmuk sem volt még ezekről. Azt is hallottam, hogy más vallással tökéletesen megvannak, tehát innen is látszik, hogy nem az "antikrisztus" fogja majd véghez vinni a dolgokat, hanem a kereszténység kedvence, már ha a vallási részét nézzük.
2016. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!