Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Föld hirtelen eltűnik/megsem...

A Föld hirtelen eltűnik/megsemmisül a szemed láttára, vele minden élőlénnyel mialatt te éppen az űrben tartózkodol, mit éreznél?

Figyelt kérdés

Tehát lényegében magadra maradnál, mint egyedüli élőlény (jelenlegi ismereteink szerint) az egész univerzumban, de legalábbis nagyon nagy területen. Ijesztő lenne? Gyászolnád, ami elpusztult vagy a helyzet miatt magad miatt aggódnál jobban?

(Az űrállomáson, amin vagy néhány hónapra elegendő kaja van, tehát egy darabig nem halsz meg.)



2016. ápr. 15. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
En pl. siman kinyitnam a zsilipet, vagy utkozesi palyara allnek a Hold iranyaba. Ez nem az a helyzet, amikor gyaszolsz vagy aggodsz barmiert is.
2016. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én felkészülnék a Vogon költészet gyöngyszemeire :)
2016. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
fúú ahogy elképzelem ezt a szitut.. kbaszott magányos lennék :D a kaját tuti felélném, addig is gondolkodnék, elmélkednék, megemlékeznék a szeretteimről stb a végén pedig valszeg öngyi lennék. kivéve ha jönnének az idegenek.
2016. ápr. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Valaki egyből kinyírná magát, valaki rá pár napra döntene így, valaki nem képes öngyilkos lenni, az elvergődne a végsőkig, kérdés megéri-e
2016. ápr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Jót röhögnék, aztán indulnék vissza a reptiliánok bolygójára.
2016. ápr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Én akkor se mennék az űrbe ha ingyen lenne.pláne nem egyedül
2016. ápr. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ozmium42 ***** válasza:
2016. ápr. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Leírhatatlan amit éreznék. Az öngyilkosság lenne a legjobb választás, de nem tudom hogyan merném végrehajtani.
2016. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát remélném hogy ahol vagyok életem végéig van elég tápanyag
2016. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Michael122 válasza:
Hát a vége így is úgyis halál lenne,mert elfogyna a kaja(ha csak pár hónapra elegendő van). Ha ez az eset velem megtörténne akkor az első amit tennék,hogy eljutnék az űrállomásra.Azután az első pár napban sírnék és szomorú lennék,hogy mindenemet elveszítettem.Végül pedig próbálnék túlélni.
2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!