Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a lélek...

Lehetséges, hogy a lélek olyan, mint egy joystick és irányítja a tudatot ami a szervezet halálával megsemmisül?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Dzsojsztik? Elég furcsa hasonlat...egyébként akkor szerinted halál esetén a lélek is megsemmisül?
2010. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, a tudat a képernyő és ha vége a játéknak csinálsz egy új játékost és azzal nyomod
2010. máj. 7. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem ne WoWozz annyit ....:D
2010. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pléjjsztésünről jutott eszembe buktad
2010. máj. 7. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ja, végül is megfogtad a lényeget :)

"ha vége a játéknak csinálsz egy új játékost és azzal nyomod"

2010. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a következő játékba már nem troll leszel hanem tünde :). Ezen én is gondolkodtam már. Szerintem lehet. Egyszer szegény, egyszer gazdag, egyszer beteg, egyszer egészséges stb.... Be kell tartani a szabályokat és akkor minden frankó lesz. Néha túl nehéz a pálya és belebukunk, de akkor újraindítjuk csak akkor más lesz mert épp mások vannak "online" a játékba. Stb...
2010. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen.

olvastam is egy ilyen könyvet. hogy a lélek úgy irányította a lányt, hogy le kelljen amputálni a lábát, mert így "fejlődik".

na köszönöm az ilyen fejlődést... :S

2010. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. A hasonlatod jó, de nem igaz, hogy " ha vége, újat nyomsz"... nem csak kedvtelésből vagyunk a világon. Ezt hosszú lenne elmagyarázni, de a lelkünknek van egy magasabb-rendű tudata, ami mindenre képes, mindent tud, a világegyetem, a létezés és a dimenziók minden egyes összefüggését és még sorolhatnám a végtelenségig. Nos, ugyebár ezt mind tudjuk ELMÉLETBEN. de a lélek azért születik le, hogy TAPASZTALJA az ELMÉLETET.... egyesek szerint Isten is tudta mindezt, és képessége volt a teremtésre, ezért abból a célból, hogy MEGTAPASZTALJA, milyen is teremteni, megteremtette a világmindenséget. Mi is egy-egy apró Isten vagyunk (erre mondják, hogy Isten benned van), képesek vagyunk teremteni, de még nem TAPASZTALTUK. Ezért születünk újra és újra a reinkarnáció végtelenségében, hogy MEGTAPASZTALJUK az ELMÉLETET. Mert például a tizenéveseket az iskolában felvilágosítják, és az ELMÉLET már megvan. Tudják, hogy örömet okoz a dolog, ezért előbb-utóbb ki is próbálják, azaz megTAPASZTALJÁK.

Remélem érthetően írtam le és a példákat is meg tudjátok fejteni...

2010. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A lélek egy driver, ami az alkalmazés (udat) számára biztosítja az egyén számára a hardware (szervezet) kezelését...


Igen,. A hardware halála megsemmisíti a drivert

2010. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az élet egy sz4r szerepjáték, ahol csak egy karaktered lehet, az is random generálva, kapsz sok csapást, semmi örömöt, és ha meghalsz nem lehet új karaktered. Egyébként ne WoWozz annyit. Árt.
2010. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!