Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megfenyegettek az OLX /korábba...

Hajdu Zoltán kérdése:

Megfenyegettek az OLX /korábban apród/ oldalán. Lehetséges, hogy megtaláljon az illető, és beváltsa az ígéretét?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy te eladó vagy vevő vagy. Mert ha te vagy az eladó fél, és a hírdetésben megadtad, a tel. számodat akkor az alapján tud valamit kezdeni. vagy ha a profil szerkesztésekor megadtad a térképen a pontos címedet akkor azzal is lehet kezdeni valamit. Gondolom.

ha vevő vagy , akkor is tudhatja az E-mail címedet, mert azt elvileg neki kijelzi minden üzenetváltásnál. De az nem vészes szerintem.

Összegezve: Ha valaki nagyon akarná elvileg technikailag (elég nehézkesen) megoldható lenne, de nem eszik azt olyan forrón. Akik az így fenyegetőznek, azok hang emberek, és nagyon ritkán lépnek a tettek mezejére.

2014. júl. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ne foglalkozz vele, valahogy le kellett vezetnie a feszkót, most nála nyugi van, felejtsd el.
2014. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" Akik az

így fenyegetőznek, azok hang

emberek, és nagyon ritkán lépnek a

tettek mezejére."

Én ugy vettem észre, hogy csak a letöbbször azért nem lépnek mert nincs semmi tudásuk hozzá. Akik legtöbbször így fenyegetőznek azok sokszor egy alap progit sem birnak készíteni.

2014. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 legly ***** válasza:
Mivel fenyegetett meg?
2014. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!