Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egy ember mikor a másikra gondol, akkor az illető vele álmodik?

Figyelt kérdés
Hetente legalább 3-szor fordul elő velem, hogy reggel fél 7 és 7 óra között rendszeresen arra ébredek, hogy azzal az emberrel álmodtam akibe szerelmes vagyok (egyébként nem vagyunk együtt).És mindig ebben az időben ébredek fel rá.
2015. jún. 20. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az illetőnek pont az eszében jártam és azért álmodok vele? Reggel 6kor szokott kelni és talán néha rám gondol.
2015. jún. 20. 23:20
 2/7 Missi_Key ***** válasza:

jahh..lehet hogy rólad álmodozik a reggeli pirítósa mellett.

vagy csak simán szerelmes vagy? o.o

2015. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rádgondolnék ma, nem álmodnál velem.

Persze ezt mondhatod, hogy nem ismersz.

De ha ismersz, miért volna valószínűbb, hogy rólam álmodsz?

2015. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet benne vmi én is voltam már így h mindig egy csajszival álmodtam vagy álmodok....de ha próbálsz esetleg asztrál utazást a srácra akkor ő is álmodhat veled !!! :))

vagy ezek vagy "szimplán" szerelmes vagy...de mért nem vagy együtt vele ha az vagy?!

2015. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bonyolult idézőjeles képzeletbeli kapcsolatok..
2015. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sőt az a durva ha az àlmodban megtörtént dolgokból idéz :)

De nem nem mert gondolatolvasó vagy belelàt a fejedbe vagy jol vette a tudatalattija az üzid hanem mert "okos" informatikus..

2015. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem most volt nemrég, hogy egy osztálytársamról álmodtam, ahogy beszélgetünk és sétálunk a parkban.Fiú vagyok, ő pedig lány. De nem igazán hiszem ,hogy tetszenék neki ,szóval lehet csak egy sima fura álom.És nem rám gondolt. Bár lehet... 15f
2015. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!