Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Barátom rég elhunyt anyja...

Barátom rég elhunyt anyja kapcsolatba tud velem lépni hogy átadjon barátomnak rajtam keresztül egy "üzenetet"?

Figyelt kérdés

Mióta láttam papám szellemét azóta hiszek a szellemekben. Lett egy párom olyan hirtelen jött az életembe már az elején mikor ismerkedünk akkor furcsáltuk hogy így egymásra találtunk mert teljesen összeillünk minden téren!


Mesélt hogy kiskorában elhunyt az anyukája azután nem volt túl jó élete....már öngyilkos akart lenni de szerencsére akkor jöttem én a képbe szó szerint a halálból hoztam vissza mert lelkileg annyira elhagyta már magát (rossz családi dolgok miatt) hogy nem is akart megszeretni senkit de hozzám valahogy ő is másképp viszonyult látott bennem valamit amit nem értünk na mindegy kezdem a kérdés lényegét csak adtam egy kis tájékoztatót a dolgokról.


Szóval egyik nap szex után fekszünk az ágyban egyszer csak tök hirtelen eszembe jut az anyukája...de ilyen tök random nem is volt eszmben jól éreztem magam egyszer csak megkérdeztem tőle milyen színű volt az anyja haja meg hogy rövid vagy hosszú volt e ...nagyon meglepődtem aztán éreztem is mintha ott lenne velünk valaki a szobában...aztán elkezdett mesélni pár jó dolgot az anyukájáról meg is hatódott én is aztán mind a ketten sirtunk kicsit aztán mondta hogy azt sem érti miért foglalkozok vele hiszen meg sem érdemli én meg már akkor teljesen úgy éreztem mintha az anyja szelleme bennem lenne, behunytam a szemem és azt válaszoltam neki hogy: hagyd hogy anyáskodjak feletted sokáig nem volt ki megtegye megérdemled a szeretetet! Ekkor átöleltük egymást és volt bennem egy olyan érzés mintha a fiamat ölelném. Tudom lehet kicsit morbidnak hangzik de annyira bennem volt ez a fura érzés hogy ott van velünk az anyja. Mondtam is neki lehet ezért találtunk egymásra mert az anyja hasonlított lelkileg rám ugyan olyan jólelkű volt mint èn és lehet engem talált meg hogy visszahozzam a szakadék széléről a fiát. Mondtam a páromnak miután átöleltem hogy : anya fentről vigyáz rád.

Szóval így röviden ennyi. Lehetséges e hogy az anyja jelen volt mert utána miután elmondtam neki hogy : anya fentről vigyáz rád, utána olyan nyugalom elkapott megszűnt ez az "anyai érzés".



2016. ápr. 25. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már régen halt meg, akkor nem. Emellett ahhoz, hogy rajtad keresztül adjon át üzenetet elég komoly médiumitás szükséges, ami született adottság, amiről már tudnál. Jobb nem bolygatni a halottat, mert ő már nem tud visszajönni. Ami pedig jönne helyette, azzal nem hiszem hogy akarsz beszélni.
2016. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyivel vagy te jobb párod elhúnyt anyja szemében, mint gyereke?

Miért nem vele kommunikál?

2016. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jutott át a túlvilágra, akkor ott lehet az anyja szelleme. Már velem is történtek ilyen dolgok.
2016. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt csak te érezted úgy. Szellemek sajnos nincsenek!
2016. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!