Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Letezhet, hogy az elhunyt...

Letezhet, hogy az elhunyt nagypapam, , uzent" alom formajaban?

Figyelt kérdés

Nagypapam 9 eve halt meg, ez ido alatt 3 alkalommal almodtam vele ugy, hogy olyan volt, mintegy uzenet.

1.: Par nappal a halala utan azt almodtam, hogy a masik 2 unokaja es en azon a padon ulunk a hazunk elott, amin o is mindig ult es o elottunk all az utcan a kek kontoseben. Elmondja, hogy nagyon szeret minket, de most el kell mennie. Keri, hogy ne szomorkodjunk, mert jo helyre megy, oda, ahol az angyalok vannak. Ekkor nyilik egy ,,lyuk" az egen es o felszall, azon at tavozik.

2.:Mikor terhes voltam, az elejen nagyon aggodtam, hogy nem fog megmaradni a kicsi, mert mikor meg nem tudtam, hogy babat varok, volt egy olyan egeszsegugyi beavatkozasom, amitol akar el is vetelhettem volna. Nagyon feltettem a babamat. Egy ejjel almomban lattam a papamat, az agyam mellett ult, megint a kek kontose volt rajta . Azt mondta, hogy tudja, hogy mennyire felek, de nyugodjak meg, semmi gond nem lesz a terhessegemmel es egeszseges babam fog szuletni, mert o vigyaz ram es a dedunokajara is.

3.: Par napja anyukammal beszelgettunk es valahogy szoba kerult a papa. Anya mondta,hogy a mai napig furdalja a lelkiismeret, amiert visszavitte a korhazba, hiaba nem akart menni es vegul ott halt meg ( nem azert vittuk be, hogy ne legyen ra gond, hanem beteg volt es azt hittuk, tudnak rajta segiteni). Ejjel a papam korhazi szobajat lattam, en egy szeken ultem, o az agyon, ismet a kek kontoseben. Annyit mondott, hogy nagyon szeret bennunket es a szeretet nem er veget valaki halalaval. Azt mondta meg, hogy nem haragszik rank, amiert korhazba vittuk, tudja, hogy a legjobbat akartuk neki es azert sem haragszik, hogy kisgyerekkent az unokai neha szemtelenek voltak vele, tudja, hogy szerettuk es szeretjuk most is es csak ez szamit.


Legyszi ne nezzetek bolondnak az almaim miatt. Hiszek a halal utani eletben, de nem jatszik komoly szerepet a mindennapjaimban a spiritualitas. Ugy ertem, alkalmankent szoktam imadkozni es igyekszem helyesen elni, de semmi tobb, nem probalok halottakkal kapcsolatba lepni, nem olvasok ilyen konyveket stb.

Elore is koszonom a valaszokat!


2015. okt. 22. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű hogy üzent.Van ilyen.Talán a kék köntösét nagyon szerette.(vagy abban halt meg?)Megnyugtató, kedves álom.És a gyerekkel kapcsolatos jóslata igaz lett?
2015. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat hordta ezt a kontost. Igen, makk egeszseges kislanyom szuletett, most 2 eves :-)
2015. okt. 22. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, Neked üzent. Mikor meghalt a nagymamám szinte ugyanezt mondta nekem álmomban, amit az első álmodban írtál. És teljesen egészségesen nézett ki, mondta is, hogy jól van. :)
2015. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet üzenet, de mivel perdöntő dolog nem hangzott el (amiről pl. nem tudtál korábban), ezért AKÁR lehetett a saját álombéli érzelem-feldolgozásod is.

Én is álmodtam hasonlókat, de pont ezek miatt nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem csak kreálmány-e.

2015. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem számít miben hiszel

Vannak akik a politikában hiszenk még sem létezik.

Eléggé kétlem ezek nem üzenetek. Bár hihetetlenül ritka ennyire nyíltan kapni üzeneteket.

Válaszolva, igen létezhet. Van egy két lehetőség hogyan is jöhet ilyen létre. Te esetedben csatlakozik hozzád álmodban, nem pedig itt maradt és emiatt lát és óv.

2015. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Alvás közben kilépünk az asztrálsíkra és ott lehetséges kommunikálni a már elhunytakkal.
2015. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2015. okt. 23. 16:29
 8/9 anonim válasza:

Szép történet, én nagyapám 2010 vége fele halt meg, de mai napig nem kaptam tőle jelet, üzenetet, semmit.


Ritkán mikor egyedül vagyok, azt szeretném hinni, hogy engem figyel és a maga dimenziójában segíti az életem. Szeretném is azt érezni hogy ez az ő műve, szeretnék valami megmagyarázhatatlan dolgot kapni, érezni őt, a jelenlétét.

2016. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néhány évvel nagymamám halála után álmodtam ezt:

Nagymamám elment álmomban alányom sulijába, mert adni akart neki valami meglepetést.De mivel még óra volt, így nem tudott vele találkozni, az ajándék a kabátja belső zsebében volt és félig kihúzta a zsebéből, így láthattam egy darabját az ajándéknak.Azt hittem egy mézeskalácsszív, mert a mintázata és színei olyanok voltak.Aztán mamám azt mondta nem maradhat tovább, majd oda dadja máskor és sejtelmes mosollyal elsietett.

Nos, engem nagyom megfogott ez az álom és mialatt a lányommal a vidámpark felé sétáltunk, el is meséltem neki.És ami ezután történt tényleg mondhatom talán, hogy üzenet értékű, ugyanis a vidámparkban valamelyik játékon nyert alányom egy fényképkeretet, ami színre és mintázatra hasonlít nagyon a mézeskalács szívekre, csak nem szívalakú ez, hanem négyszögletes.De pont olyan színe mintája volt, mint annak a valaminek, amit nagymamám akart ajándékozni álmomban! :)

2016. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!