Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényével lehet...

Vonzás törvényével lehet befolyásolni, hogy kapjak választ a levelemre attól akitől várom?

Figyelt kérdés
Hiszek a vonzás törvényében.A kiszemelt férfit lassan közelítem meg.Több hónap várakozás után kb. 1 hete bejelöltem a fb-on.Másnap vissza is igazolt.Tegnap írtam neki egy hosszú levelet és mellékeltem 3 képet neki,majd entert nyomtam.Csak a képek mentek át(kézműves termékeimről),de a szöveg nem.Eég ideges lettem.Írtam neki, hogy írtam egy hosszú levelet,de úgy tűnik nem ment át.Rá 2 óra múlva válaszolt is,hogy nem kapott levelet.Majd a szánt levelet éjjel elküldtem neki.Rá pár perc múlva el is olvasta,de még válasz nem jött.Szeretném ha válaszolna,de nem akarok ismét ráírni és rámenős lenni.Ha pár napon belül nem válaszol,akkor be tudom folyásolni hogy írjon...vagy engedjem el?Tudom hogy a vonzás törvénye nem működik vagyis ellentétesen működik ha rágörcsölök.Aktív gyakorlók,ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

2016. máj. 9. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit írtál mert szerintem csakis ettől függ hogy válaszol-e..
2016. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ozmium42 ***** válasza:
37%
Ne higgy a vonzás törvényében, mert nincs.
2016. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Nálam olyankor szokott működni, amikor elengedem, vagy már-már megfeledkeztem a gondolatról. Ha folyamatosan azon pörögsz, hogy írjon, akkor pont ezt a helyzetet teremted meg újra és újra - a hiány állapotát, hogy írjon már.
2016. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hinni a vonzás törvényében, de attól az még nem fog működni.
2016. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

# 4


Lehet, hogy inkább fordítva?


Lehet nem hinni a vonzás törvényében, de attól még működik (mint ahogyan akkor is lefelé esem a cseresznyefáról, ha nem hiszek a gravitáció törvényében, vagy még csak nem is hallottam róla).


(Az más kérdés, hogy az emberek mekkora hányada jut el annak a tényleges megértéséig, hogy mi a vonzás törvénye.)

2016. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Működik a vonzás törvénye.Válaszolt az illető és telefonszámot is cseréltünk,beszéltünk is.Azt hiszem elindult valami...nem görcsölök rá,viszont igen vártam a választ.Köszönöm a hasznos és haszontalan válaszokat is.
2016. máj. 10. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem lehet mások akaratát befolyásolni. Ezt szögezzük le. De a pozitív gondolkodásnak igen is nagy ereje van! Szerintem ez elsősorban ránk hat, és persze ezáltal a környezetünkre is. Ha úgy állunk hozzá, hogy valami nem fog sikerülni, akkor nem is fog, de ha magabiztosak és optimisták vagyunk, könnyebben vesszük észre a célunkhoz vezető lehetőségeket, és merünk is élni velük. És ha nem görcsölünk rá dolgokra, vagy keresgünk, negatívkodunk, azáltal mások szemében is szimpatikusabbá válunk, ezáltal könnyebbben "vonzzuk be" őket. De ismétlem, ez mások akaratát nem befolyásolja, viszont ez vonzóbbá tehet minket a szemükben a kisugárzásunk által. Csak biztatni tudlak, de jobb, ha ezt mindenki belátja, aki ezzel próbálkozik.

És sok sikert neked az illetővel! Csak pozitívan! ;)

2016. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2016. máj. 11. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!