Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényével kapcsolatba...

Vonzás törvényével kapcsolatban néhány kérdés? (Akik tényleg hisznek benne)

Figyelt kérdés
2007 óta nem teljesen pozitív számokat hallgattam, sőt, mondjuk úgy hogy pörgősebbeket, amik nem egy kultúrembernek valók.. Mégis boldog voltam, ha hallgattam őket, igaz az életem nem volt fényes és évről évre romlott az idegiállapotom, de amikor hallgattam őket, boldog voltam. Most megismertem a vonzás-törvényét, stb, elkezdtem csinálni, az egészségem javult!! de rossz kedvre derítenek azok a zenék, amik régen erőt adtak, mert tudom, hogy nem pozitívak teljesen, és nagyon hiányoznak azok a zenék.. Mit tudok ilyenkor tenni?

2014. jan. 14. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A youtube tárháza igen széles. :) Üss be a kereső random szavakat, ami éppen eszedbe jut (lehetőleg pozitív szavak), és hallgasd meg azokat a zenéket, amiket kidob. Előbb-utóbb biztosan rálelsz az újabb kedvencekre.
2014. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgass bele 1-2 Hardstyle zenébe.
2014. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Amiket ajánl azokat is hallgasd meg :)

2014. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress más zenét, ami ugyanúgy feldob :) Egyébként ha nincs szöveg vagy nem érted, akkor bármilyen zenét értelmezhetsz kedved szerint...én pl imádom a dupstepet és engem feldob, nekem erőt, sikert sugároz, pedig másnak az agyára menne :D vagy épp a keményebb rock is ilyen hatással van rám...
2014. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!