Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak és Hölgyek : Szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sidd kérdése:

Férfiak és Hölgyek : Szeretném párom meglepni egy ajándékkal. Nincs semmi extra esemény. Se évforduló, se szüli-névnap. Adnátok esetleg saját tapasztalatból ötleteket még? (Segitség képpen részletek lent)

Figyelt kérdés

Szoktam neki 1-2 havonta venni valami apróságot. Kedvenc kézkrém, virág, elviszem étterembe.

Az ebédjét néha 1-1 kedves post-it üzenettel csomagolom el neki. Heti - kétheti rendszereséggel járunk kávézóba, teázóba, nassoldába csak romantikusan kettesben.


Mivel szeretem neki mondani,hogy milyen mély érzelmeim vannak iránta, gyakran kapom azt a választ,hogy "ezek csak szavak"

Minden nap bizonyitom neki tetteimmel, hogy nem csak mellébeszélés a részemről.

Most viszont valamit vennék neki erre az alkalomra.

Ruhát,ékszert nélküle nem vállalom :D

27 évesek vagyunk és 7 és fél hónapja együtt vagyunk, együtt lakunk.



2016. márc. 2. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kell bizonygatni a szerelmedet? Vegyél neki virágot, ahogy eddig is.
2016. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ő az a fajta nő,akinek "Bizonyìték kell,nem ìgéret" és gondolom az exe miatt okozott csalódás miatt.


Aztán mindjárt Nőnap. Ott is megint virág ? :)

2016. márc. 2. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És azzal bizonyítasz neki, hogy elhalmozod drága dolgokkal? Érdekes lány..
2016. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez fura hogy "ezek csak szavak"...?!

Nyilvàn kellenek a tettek de ajándék formájában???

Oké hogy csalodott -engem is össze vissza csalt az ex - mégis bizalmat tudtam szavazni az újnak... Nekem ami fontos az az érzelmek kimutatása ölelés, sok bújás formájában és az érezhető ragaszkodás

2016. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#2


Ezért cserébe kapsz valamit, vagy elő van írva, hogy "pukedlizz szolga!!!" te meg ugrálsz?

2016. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... első tippre azt mondanám hogy azért vallja hogy ezek szavak és nem tettek, mert valóban az ajándékra hajaz... De ezt simán ki tudod deríteni, hogy azon a különleges napon amit tervezel, csinálsz egy könnyű vacsit, egy kis desszert mondjuk jégkrém, beraknád a (nem, nem azt!) hanem a kedvenc sorozatát vagy filmjét, közbe simogatnád, majd megmasszíroznád.

Ha szeret, akkor tuti telitalálat ez az este. Legalábbis nekem nőként az lenne. Ha pedig tényleg csak tárgyi dolgokkal lehet "megvenni" akkor az is rögtön kiderül.

Szóval szerintem egy ilyen akcióval 2 legyet ütsz egy csapásra.

2016. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Édesség?
2016. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4-es : Az megvan, minden nap, nincs belőle hiány.

De mégis egy rendhagyó alkalommal gondoltam meglepetésre.

2016. márc. 2. 15:32
 9/13 A kérdező kommentje:

#6 - igen, igazad van. Elfelejtettem kiirni azt,hogy valamikor otthoni vacsival várom haza, vagy hagyom pihenni amig én a konyhában sündörgök. Majd kap egy hát vagy talpmasszást, összebújos filmnézést :)


De eddig rajtad kìvűl senki nem adott 1 épkézláb kézzelfogható ötletet :(

2016. márc. 2. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:

rövid táv: 1. ha tudod milyen fajta parfümöt szeret pl. édes/ virágos stb. akkor abból a kategóriából valamilyent vagy megnézheted, hogy milyen parfümje van megjegyzed a nevét és bemész a parfümöshöz, segítséget kérsz, hogy ebben az illatirányban milyenek vannak még, amik esetleg népszerűek is.

2. valamilyen ajándékjegy olyan programra, ahol még nem voltatok( páros masszázs vagy vannak ezek a kiszabadulós szobás játékok, Pesten horror háza, ami nem romantikus de viszont nagy élmény és az adrenalint utána levezethetitek egymáson)

3. lekopírozod valamelyik képét a saját kezeddel, ahhoz nem kell kézügyesség csak becsúsztatod papír alá és követed a vonalakat. Szép eredményt lehet vele elérni és időigényes. Az időd pedig,amit erre szánsz szerintem sokkal értékesebb, mint az összeg, amit más ajándékokra.( ez igaz minden egyéb saját készítésű dologra)

hosszú távú: csináltok közös fotókat a közös programjaitok során, előhívod ezeket majd egy szép fotóalbumban átadod, lehet hozzá vicces kis szövegeket írni meg a saját poénjaitokat is, ami csak még személyesebbé tenné.

2016. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!