Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvényével elérhető?

A vonzás törvényével elérhető?

Figyelt kérdés

A vonzás törvénye szerint bármit elérhetünk és megkaphatunk amit csak akarunk. Én egy konkrét személyt szeretnék visszakapni, az exbarátomat. Lehetséges hogy egy konkrét embert vonzunk be? mert olvastam az erről szóló részt a könyvben és ott fiktív "ismerjek meg valakit" helyzetről volt szó csak. Kinek mi erről a véleménye?

Olyan jellegű válaszokat nem szeretnék ahol a vonzás törvényét kérdőjelezik meg, arról megvan a véleményem.



2016. máj. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard visszakapni.

Nyilván nem véletlenül lett vége.

2016. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

"Olyan jellegű válaszokat nem szeretnék ahol a vonzás törvényét kérdőjelezik meg, arról megvan a véleményem."

A vonzás törvénye szerint, bevonzod a módszerrel, amit akarsz. Szóval a hívőktől igazából más választ nem kaphatsz, minthogy lehetséges.

(Amúgy meg nem, mert akkor nem lenne ennyi ezotériás emberke, aki sír, hogy nem kapja vissza, akit akar.)

2016. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A sok ezos"ejj.. na....Az ezoteria egy nagyon tág fogalom, sajnos sok embernek az ezoTV és társai az első asszociációja a szó hallatán, és ez szomorú.. mert igen is sok fontos, és érdekfeszítő témát foglal magába.


Én nem vagyok se szkeptikus, se megszállott, de annyi szent hogy a "vonzás törvénye" olyan formában, ahogy a Titok című könyvben/filmben van felvázolva egy nagy lószaros maszlag, egy forintot nem ér... megfogtak pár jó gondolatot és egyetemes igazságot, azt jól megb4szták hátulról, kiforgatták majd átmentek rajta még egyszer, és így tolták eléd.. Azért h pénzt csináljanak belőle...

2016. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehetséges. Vonzás törvényével jöttek már be nekem dolgok, úgyhogy kezdek hinni benne.
2016. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!