Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tudatosan álmodni?

Hogyan tudnék tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A tudatos ébrenlét megy már?
2016. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A tudatos gondolkodás, következtetés megy már első? Ha nem tudnád, lehet úgy álmodni, hogy úgymond magadnál vagy, azaz tudatosan álmodsz. :)

Ha csak hülyülsz velem, akkor örülök, hogy az legalább tudatosan megy, de valami tuti hiányzik, HA nem bánod hogy már van neked +1 dislike.

2016. máj. 15. 13:10
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemmel arra utaltam, hogy miket kell tennem, milyen folyamatot, v. tudom is én mit kell elvégeznem ahhoz, hogy ez a tudatos álmodás sikerüljön.
2016. máj. 15. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Hanyattvágod magad, kényelmesen elhelyezkedsz, aztán csak lélegezz könnyedén, próbáld kiüríteni a fejed, ne mozdulj meg, ne vakarózz. maradj teljesen mozdulatlan, szépen lazítsd el minden izmod, próbáld érezni ahogy ellazul, csak erre koncentrálj emg a légzésre.. ez segít kizárni az egyéb gondolatokat... ha fenn tudod tartani ezt az állapotot huzamosabb ideig meg is vagy..
2016. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pffff, legközelebb inkább nem is válaszolok..
2016. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem is reagáltam a válaszodra. Mi a problémád?
2016. máj. 15. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
A lepontozással van a gondom... ha nem tőled kaptam, akkor valaki olyantól akinek fogalma nincs a dologról.. és ez felbosszant.
2016. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Röhögni fogsz, Kérdező, de komolyan kérdeztem, hogy "a tudatos ébrenlét megy már?"


Ugyanis a megvilágosodott személy - vagy fölébredett - alvás közben is tudatos, mindennek tudatában van, ébrenlétnek, alvásnak, álmodásnak egyaránt. Ha erről nem tudsz, akkor megvalósulatlanként ilyen lényegtelen látványosságokat kergetsz, mint tudatos álmodás és társai. Olyan, mint amikor nem a betegség meggyógyítása érdekében keresel gyógyszert, hanem a mellékhatása érdekében.

2016. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem néha vannak kulonos állmaim, amik elgondolkoztatnak engem, de lényegében segítenek megírteni mitörténik körülöttem. Sokszor a volt barátnőimmel álmodom és olyankor sokmindent belátok, amit akkor nem. Egypárszor már megállmodtam naggyából a közeljövőmet. Ez persze mind tudat alatti.. Létezik egy tanfolyam ahol irányíthatod, sőt akár befolyásolhatod ezt. Az álom és ébrenlét közti részen történik mind ez és ez nagyon HASZNOS eredményekkel járhat mindenki életére !
2016. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!