Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy megéreztem...

Az lehetséges, hogy megéreztem az összes eddigi párom nevét?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vallásos, se nem hiszek a jóslásokban meg semmi ilyesmi. Szkeptikus vagyok minden ilyen ezoterikus dologgal kapcsolatban.

Viszont minden párom nevét előre tudtam eddig. Még nem ismertem őket, csak úgy beugrott a semmiből.

Ez 2 eset volt eddig, illetve van egy név ami nagyon régóta valahogy bennem van és most lehetséges, hogy pont úgy hívják a srácot akivel levelezek.

Tuti, hogy nem ez alapján keresek párt, úgyhogy azt kizárnám. :D


Szóval volt már valakivel hasonló? Vagy létezik erre valamilyen értelmes magyarázat?



2016. máj. 19. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Véletlennek hívják a dolgot.
2016. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Véletlenül megérzek egy nevet, ahogy aztán a páromat nevezik? Ráadásul 2-szer egymás után? Furcsa lenne véletlennek.


Egyáltalán mi okozza a megérzést? Mert biztos nem a véletlen.

2016. máj. 19. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a megérzés? :-D
2016. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért számít, hogy mi a név? :D

Amúgy egyik név se tetszik különösebben, úgyhogy még azt se lehet, hogy azért...

2016. máj. 19. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

De ha szétmenél vele, nem lehet annyira jó az a megérzés.

Persze, ezek nagyszerű dolgok, de ne keverjük a sorsszerűséggel.

2016. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen sok párod volt már, hogy kizárt, hogy véletlen legyen? Ez nőknél nem pozitív dolog.. :D
2016. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Aki páromnak nevezi a kedvesét az vajon párzik?
2016. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen volt 2 darab párkapcsolatom, 4 és 3 évig tartottak. Hatalmas riherongy vagyok... :)


Nem azt írtam, hogy megéreztem életem szerelmének a nevét, akivel örökké együtt leszünk. Hanem, hogy azét, akivel aztán később párkapcsolat lett.


Senki nem válaszolt arra, hogy mi okozza mondjuk a megérzést. Én nem azt várom, hogy azt írjátok, hogy a szellemek, földönkívüliek sugallják vagy hogy az előző életemből üzen valaki. De biológiai folyamatot se írt senki, hogy mi játszódik le akkor, mikor ezt érzem.

Na mindegy, értelmes választ nem várok. :D

2016. máj. 19. 22:16
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges bizony.Én is gyakran megérzek dolgokat,de sajnos csak egy-két órával a megtörténte előtt,illetve annyira csak egy gondolatként suhan át a fejemen,hogy nincs ideje tudatosítanom magamban.Később mikor bekövetkezik,akkor esik le hogy basszus,erre ma már én gondoltam.Volt egy üzletem,4 évig csináltam és azokat a vevőimet akikkel sokat beszélgettem,kedveltem,nagyon sokszor reggel beugrott az arcuk és a nap folyamán tényleg meg is jelentek nálam a boltban,pedig eltelt már vagy 1 hónap mikor utoljára nálam jártak.Szóval vannak megérzéseink,jó lenne tudni hogyan tudnánk ezeket erősíteni.
2016. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
De hogy érezted meg? Mielőtt találkoztatok, mikor még nem is ismertétek egymást, hangok suttogták a füledbe, hogy "Laci...Laciiii..." a másiknál meg hogy "Petiii... Peeetiii...", aztán jövő héten összejöttetek, vagy hogyan?
2016. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!