Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy megéreztem...

Lehetséges az, hogy megéreztem anyukám lelkiállapotát? Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy fél éve kiderült,hogy a méhében van egy elváltozás az orvosok azonnal meg akarták műteni,de úgy döntöttünk,hogy elvisszük más orvosokhoz is,amit jól tettünk,mert kiderült jóindulatú amit nem szükséges kivenni,csak kontrollra járjon majd rendszeresen. Az utóbbi 3 hétben valami megmagyarázhatatlanul rossz érzés tört rám és valamiért anyukámra gondoltam,hogy neki van baja.Rögtön telefonáltam is rá,hogy mi újság vele,azt nem közöltem,hogy azért mert úgy éreztem,hogy van valami baja és tudni akartam,hogy jól van e. És végig ezalatt a 3 hét alatt nagyon sokszor megmagyarázhatatlanul gondoltam rá olyan negatív kapcsolatokkal,hogy beteg vagy valami tragédia történt vele. Erre pár napja közölték velem,hogy hát találtak pár hete másik szervében egy rosszindulatú elváltozást és nem akarták velem közölni amíg nem 100%-os a dolog.És,hogy éjszakákat sírt át stb..de ma annyi kétség után kiderült,hogy ez is egy jóindulatú. És nem tudom miért,de olyan sírás jött rám,de iylen megkönnyebbülés. Azóta se mondtam el senkinek,hogy így történt ,de számomra nagyon érdekes ez.
2016. márc. 19. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A mi családunkban 2 halálesetnél fordult elő ilyen. Mindkétszer ugyanaz az ember érezte meg őket. Az első durvább volt, ott konkrétan fél napig zsibbadt a jobb karja és rossz érzése volt egész nap. Az elhunytat a jobb karján fekve találták meg. Másodszorra pedig csörgött a telefon és egyből tudta, hogy Xy meghalt.

Szerintem is nagyon érdekesek ezek a dolgok.

2016. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is működik ez a lelki kapocs anyukámmal, bár nem így, ahogy te írod, de nagyon sokszor van olyan, hogy éppen rá gondolok és akkor felhív, vagy fordítva. :)
2016. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen van. Nálam barátnőmmel volt hasonló, szóval szerintem nem a vér szerinti, hanem a lelki kapocs számít.
2016. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!