Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy előre megérze...

Lehetséges, hogy előre megérzem fontosabb emberek (sé nem emberek) belépését az életembe?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa esetek történnek velem 3 éve, pontosabban 2 ilyen eset volt. Az elsőt is furcsálltam, de a második után biztosan érzem, hogy valami nincs rendben.

Részletesen:


1. ilyen eset: 3 évvel ezelőtt jöttem össze jelenlegi (és egyben remélem utolsó) párommal. Körülbelül fél évvel azelőtt, hogy őt megismertem, sétáltam az utcán munkába menet, - már nem is tudom min gondolkoztam - és egyszer csak a semmiből belém hasított az az érzés, hogy TUDOM, hogy ő (az igazi) már van valahol és vár rám, nem sokára találkozunk. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem sokszor voltam egyedül életem során, párkapcsolat nélkül, tehát nem az elkeseredettség mondatta velem. Rá fél évre tehát, életem eddig legszebb szerelmes történetével ismerkedtem meg.


2. ilyen eset: nem rég, 1 hónapja sétáltam egy bevásárlóközpontban, és hirtelen a semmiből jött egy hasonló megérzés, csak kutyust illetően. Régen beszéltünk róla párommal, hogy szeretnénk egy kutyust, de sajnos mivel albérletben lakunk ez duplán kivitelezhetetlennek tűnt, hiszen a tulajdonosnak egyértelmű kijelentése volt mikor beköltöztünk, hogy NEM jöhet semmilyen állat sem. Ezzel szemben én ott és akkor éreztem, és szinte már tudtam, hogy ő már létezik, a világon van, és minket vár, hogy egy család lehessünk. Láss csodát, 2 hét múlva hozzuk el a kutyusunkat, akit meglepő módon párommal szinte egy időben mutattunk egymásnak a telefonjainkon, hogy ő kell nekünk.

Egyébként még 1 héttel ezelőtt, mikor még nem tudtuk, hogy a tulajdonos meg fogja engedni a kutyust, teljesen hülyének nézett, hogy már tápokat nézegetek és egyéb kellékeket, azt hitte csak túlzottan beleéltem magam. De ez nem az a tipikus eset volt, hogy vágyom rá és azért veszek ilyen dolgokat, hanem mert tudtam, hogy pár hónap/hét és ő ott lesz.


Nagyon furcsa, megmagyarázhatatlan tudatossággal állítottam a kutyus és párom esetében is, hogy ők vannak, és rám/ránk várnak. Nehéz ezt elmagyarázni, olyan mintha bizonytalanság nélkül állítanék valamit, mintha már találkoztam volna velük és ez így lenne megírva, kész pont.


Volt már valakinek hasonló sztorija? Kérlek osszátok meg velem, jó lenne érezni, hogy nem vagyok egyedül.


Egyébként 25 éves vagyok, és nem szokásom ezotériával foglalkozni, kérlek ne nézzetek h*lyének:-D



2016. máj. 20. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most látom kicsit hosszúra sikeredett. Köszönöm annak, aki elolvassa. Illetve, ugyanitt bocsánat az elírásokért.
2016. máj. 20. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akár igaz is lehet. Én is vagyok így, csak a halálokkal. És hidd el, sokkal de sokkal rosszabb, ha látod az illetőt, érzed, hogy ez az utolsó találkozás, most elköszön, vidám, semmi baja, a következő héten pedig azt hallod, hogy tüdőembólia/infarktus következtében váratlanul elhunyt.

Más emberekkel is előfordulnak megérzések, néha bizarrabbnál bizarrabbak, szerintem simán lehetséges.

Holló

2016. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én évekig merengtem a konyhaablakból a szomszéd falu irányába, főleg sötétben, mert olyan közel volt, hogy látszottak a fényei. Tudtam, hogy vár ott rám valaki. Egyszerűen tudtam, semmi kétségem nem volt felőle. Eszem ágában sem volt férjhez menni, egy rövid viharos házasság volt mögöttem. Most abban a faluban élek 17 éve a férjemmel meg három gyerekünkkel, a férjem itt született, mindig is itt élt.
2016. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első:

Elmeseled nekünk kérlek,hogy milyen érzés és van olyankor mikor elotornek a semmiből ezek a megerzesek? Hogyan éled meg?


Második:

Ez olyan szép, szerintem nagyjából hasonló érzésünk lehetett. Neked is olyan volt mintha megnyugodtak volna utana, és teljes bizonyossággal tudod hogy a nagy Ő vár rád, csak még varnotok kell az alkalomra?:)


Bocsanat, telefonról írok.

2016. máj. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!