Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Idősebb kos hölgyek véleményér...

Agnes xy kérdése:

Idősebb kos hölgyek véleményére lennénk kíváncsi első sorban, abban a kérdésben, hogy szerintük mi a fontosabb; a boldogság vagy a biztonság?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát.. nem tudom, 40 évesen az idősebb nő kategóriába tartozom-e már, de nekem kb. 30 éves korom óta a biztonság a fontosabb. A boldogság (mint többször tapasztaltam) múlandó, illetve a biztonságos életben is meg lehet találni a boldogságot.
2013. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm. Jó a kérdés! Én sem vagyok még vén csoroszlya /34/, de egyre inkább a biztonságra vágyom.
2013. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit nevezel boldogságnak? Biztonságot anyagi szinten érted?

Boldogság, mint szerelem, vagy anyagi biztonság a férjeddel?

Ha a kérdés erre vonatkozik, akkor tudni kellene hol siklot félre a házasság, lehet-e még érte tenni valamit, egyáltalán akarok-e tenni érte, vagycsak eléltek egymás mellet mint két idegen. Ha akartok tenné érte valamit akkor kezdjétek szerpjátékkal! Párod hívjon fel telefonon, randit kérjen tőled, menjetek el szépen felöltözve valahová több hónapon keresztűl, mint egy igazi randi. Virág, apró meglepetés... Ez az idő alatt sok mindent meg lehet beszélni, és helyre is jöhet a kapcsolat.

2013. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!