Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő jegyében született...

A vízöntő jegyében született embereknek tényleg fontosabb a barátság, mint a szerelem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 09:11
1 2
 1/13 bollocks ***** válasza:
0%
Csak ha aszexuálisok is.
2015. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem attól, hogy valaki nem egy szerelmes típus, még nem jelenti azt, hogy nem szexel senkivel se.
2015. febr. 10. 10:35
 3/13 anonim válasza:
58%
Vízöntő vagyok és megőrülök ha nem vagyok szerelmes.
2015. febr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Én vízöntő vagyok és nekem mindig a szerelem volt a fontosabb.
2015. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

Egy tüzesebb jegyűhöz szerintem hosszú távon nagyon nem illik egy Vízöntő nő. Vannak közöttük nagyon jó színésznők, ugyanakkor nagyon szeretik birtokolni a párjukat, túlzottan is lefedik, társaságba sem engedi ki sokszor. Ugyanakkor valóban nem adja át magát teljesen a másiknak, szenvedély is messze áll tőle.

Az utóbbi időben több raffinált Vízöntő nőt és férfit ismertem meg, azóta eléggé furcsák számomra ők is, a módszereik is.

2015. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, nagyon izgalmas. De mi köze van ennek a kérdéshez?

Én vízöntô vagyok, nem aszexuális, és számomea fontosabb a barátság.

2015. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Csak úgy nyilatkozzon itt bárki is Vízöntőként, hogy tele van a születési diagram Vízöntővel (azaz ebben a jegyben áll a legtöbb bolygója, minimum a Nap, a Hold és a Vénusz).


Ha úgy vizsgáljuk a dolgokat, ahogy fentebb írtam, az "igazi Vízöntőknek" tényleg kevésbé fontos a szerelem.

De minden a Hold, és főleg Vénusztól függ.

2015. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
És attól még, hogy a születési izé tele van bolygókkal, égitestekkel, nap- és csillagrendszerekkel, univerzumokkal, vagy amit akarsz, miért ne nyilatkozhatna bárki, aki ebben a jegyben született? Senki nem mondta, hogy "hú, vízöntő vagyok, ilyen és ilyen személyiségjegyekkel rendelkezem, úgyhogy ez az összes vízöntőre igaz".
2015. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kérdést valójában azért írtam ki, mert több vízöntős horoszkóp jellemzésénél is olvastam ezt, és van egy vízöntő ismerősöm, aki minden áron barátkozni akar velem, és mindig nyomatékosítja, hogy neki ez sokkal többet jelent, mint egy párkapcsolat. Én ebbe belementem... Olyan a kapcsolatunk, mint egy jó párkapcsolat szex nélkül. És nem meleg vagy ilyesmi, szexre alkalmi kapcsolatokat tart fent. Ezt nekem nem mondja, de közös ismerőstől tudom.
2015. febr. 20. 14:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem a Marsom van a Vízöntőben.
2015. febr. 20. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!