Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért szerencsés az egyik...

Mért szerencsés az egyik ember, a másik meg nem?

Figyelt kérdés
Állandoan kudarcok érnek ,akkarok dolgozni,erre tegnap haza küldtek,mert megvádoltak csalásért,amikor sosem tennél ilyet,folyton sírok,velem sosem törzénik jó,

2016. máj. 21. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Minden fejben dől el. Ha azt képzeled el hogy sikeres vagy, akkor az is leszel. Azt képzeld el amit szeretnél. Lehet akár nagy dolog is. Nekem bevált, és tovább alkalmazom még akkor is ha mások kinevetnek.
2016. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha valakitöl idézel ne hagyd le hogy csernus
2016. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az egyikkel jól kiqurt az életet a másikkal meg nem. A megoldás: Szarj le mindent és nem csalódsz. A sírás semmit nem old meg és a depizés sem, csak a zsebkendőket pazarlod. Gyász az életet és ennyi. Legyél gonosz, mert a rossz is jó, rossz nélkül nincs jó Volt! Az te fajtádból szokott lenni az antiszociális, de ki ítélne el, ha az lennél? Felőlem mindegy. Mondom szarj le mindent.
2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek sok barom a pozitív gondolkodással próbálnak etetni, de az szart sem ér. Ki a rák lenne pozitív, ha ennyi csalódás érte az életébe és sorra baxogassa az élet? Velem, amikor valami jó történik folyton várom a feketelevest és még egyszer sem csalódtam. Felkészülök a rosszra és nincs csalódás a remény parányi szikráját is ki kell törölni. Nincs semmi ilyesmi! Érted? Légy negatív és nem csalódsz. Aki a pozitív hülyeségre akar csábítani szólj nekem és egy deszkával pofán vágom.
2016. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utálom,hogy annyi csalodas ert azt masokat eri a jo,mar unom azt meg masok akarjak meg mondani h mert nem vagyok pozitiv ,mar pozitiv sem tudok lenni,allamdian sirok,
2016. máj. 24. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sírjál! Xard le a dolgokat, ne vedd a lelkedre, légy lazább!
2016. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!