Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek szinten rossz tapasztalata volt a jogaval es a meditacioval?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 23:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%
Több alkalommal előfordult, hogy meditáció közben elaludtam, majd eldőltem. Volt mikor még a padlót is megfejeltem. Más nem volt.
2016. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen rossz tapasztalatod volt, kérdező? Nekem nem volt rossz tapasztalatom.
2016. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kicsavart testhelyzet közben biztos voltam benne,hogy valami meghúzódott,elszakadt,eltört.De mégsem.És nagyon jól éreztem magam a foglalkozások után.
2016. máj. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

A Jógának melyik ágát üzted (Hatha vagy Raja[rádzsa])?

Igazán egyiket sem, csupán a most divatosan annak nevezett testmozgást(?) gyakoroltad.

A "rossz tapasztalat" nem konkrét dolog, mindenkinek más. Nem tudni, hogy neked mit jelent.

2016. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
negatív irányba változtatta meg a személyiségem! a koncentráció kepésségem is romlott! majd egy idő után furcsa hangokat hallottam alfa állapotban ami elég rémisztő volt! Isten káromlásokat es az édesanyám leanykori nevet használták es átkokat mondtak rá! Nagyon megijedtem!
2016. máj. 25. 22:06
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
Ne az eszközt hibáztatsd! A kés is csak egy eszköz. Lehet vele kenyeret szelni a szegényeknek meg ölni is. Amiket alfa (ha valóban ott voltál) állapotban tapasztalsz, az a tudatalattidból jön. Az alfa állapot az, ahol a tudatalattid kommunikál veled. Nem fejtetted meg az üzenetét, ez a baj. Ez hatott a személyiségedre.
2016. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
a személyiségváltozás meg azelőtt bekövetkezett mielőtt ezeket a hangokat meghallottam volna! es először en is csak azt gondoltam hogy talán az ez az en sötét oldalam! Na de kérem ez azért mar megis csak túlzás! Soha életemben nem mondanek istenkaromlasokat es anyukamnak pedig soha nem hasznalom a leanykori nevet! ja es ez meg nem volt minden!
2016. máj. 25. 22:27
 8/41 A kérdező kommentje:
Te a meditációt késhez vagy egy eszközhöz hasonlítod amit használhatsz jóra es rosszra? Szerintem ez a hasonlat sántít egy kicsit!
2016. máj. 25. 22:37
 9/41 anonim ***** válasza:
Nagyon leegyszerűsítve . Ha valamit elkezdesz kimosni a szennyeződés is a felszínre kerül . Ez a jógára ( ami egy beavató rendszer , gyorsítja a fejlődést ) , ez 1OO %-ban igaz .
2016. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyan figyelmezteto videot latni az interneten akik arrol vallanak hogy demonok tamadtak rajuk, szinten jogaztak es meditaltak! Ez viszont nem lehet semmilyen tisztulasi folyamat eredmenye, sem semmilyen sotet oldal vagy tudatalatti kivetulese!
2016. máj. 26. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!