Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem látom az aura színét?

Miért nem látom az aura színét?

Figyelt kérdés
Színvak vagyok az auralátásban, egyszerűen csak a vibráló világosabb réteget látom, de a színét nem. Miért van ez? Hogyan tudom ezt fejleszteni?

2016. máj. 27. 22:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Hmm, igazad lehet :\
2016. máj. 27. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Én is csak a világosabb réteget látom. A színek látásához eléggé koncentrálnom kell. Viszont ne csüggedj, ebből is sok dolgot meg tudsz állapítani. Én, ha egy illető jól van és fel van spanolva akkor nagyon világosan látom, szinte sugárzik. De volt már olyan, hogy egy személy mérges volt miközben néztem. Kb feketén füstölgött. :D
2016. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, melyik auraréteget nézed. Az éteri aurának(a fizikai test aurája) nincs különösebb színe. Azt akárhogy is nézed, nem fogod színesnek látni. Viszont ez az az auraréteg, amit mindenki lát, aki megpróbálja. Ez pár centi vastag, és fokozatosan mosódik bele a környezetbe. Ha asztrális aurát látnál, az azonnal színes lenne, mivel ezért nevezik asztrálisnak, csillogónak. Onnan tudod, hogy már nem az éteri aurát látod, hanem az asztrálisat, hogy megjelennek a színek.
2016. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
H kell az aurát nézni, h megjelenjenek a színek is?
2016. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Az az auraréteg, ami színes, nem szemmel látható, a nézni kifejezést csak azért használják rá, mert jobb nincs. Az inkább egyfajta szellemi látás. Az elmét kell bizonyos módon ráhangolni, hogy egyáltalán elkezdjen fejlődni.
2016. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ezen hogyan tudnék javítani, mit kéne csinálnom, hogy jobban menjen?
2016. máj. 28. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez nehéz kérdés, könyveket tölt ki a válasz. Alapvetően az asztrális aura az érzelmeket, és némiképp a gondolatokat mutatja. Elképzelheted úgy ezt a szférát, mintha azonos teret töltene ki a fizikai világgal. Benne, és körülötte van mindennek, mégsem látható a fizikai testtel együtt. A figyelmed központját kell áthelyezned a fizikai megfigyelésről az érzelmire. Legkönnyebben úgy szokhatsz hozzá ehhez, ha figyeled a saját érzelmeidet, elemzed, és megérted őket. Ugyanígy próbáld megérteni, és átérezni mások érzéseit. Ez segít, hogy a megfelelő dologra fordítsd a figyelmed. Ezután, ha az elméd alkalmas arra, hogy vizuálisan megjelenítse az így észlelt dolgokat, akkor lassan elkezded majd látni a színeket is. A lassan esetlegesen éveket jelent, és az emberek többségénél nem is fejlődik ki. Az hogy nem látod a színeket, nem jelenti, hogy nem észleled őket, csak azt, hogy nem képi formában fogod fel. Ez a téma is túl hosszú, hogy le lehessen egyszerűsíteni.
2016. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. máj. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!