Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért írnak ilyeneket az...

Nuut kérdése:

Miért írnak ilyeneket az emberek, és kinek szórakozás ez? Személy szerint én pánikbeteg vagyok, és még ha ez nem is valós, akkor is simán rohamot kapok tőle.

Figyelt kérdés

Csak úgy amúgy én vettem észre hogy nem ugyan az a két név ( az elején és a végén?)


"Szia, a nevem teresa figaldo,26 eve halott vagyok. Ha nem hiszel bennem, ird be a nevem google-ba, youtube-ba. Ha nem kuldod tovabb ezt a levelet 20 embernek, minden este ott leszek az agyad mellett. Hidd el, ez nem kamu. Ha nem hiszed meg foglak olni. Ha nem kuldod tovabb, ma ott leszek pontban 24 orakor a szobadban. Egy sarokban. Es egesz este figyelni foglak. Mindig amikor alszol. Otthon. Baratodnal. Nagyszuleidnel. Ilyesztoen es felelmetesen nezek ki, szivinfarktust fogsz kapni. Reggel, amikor vilagosabb lesz, egesz nap kiserni foglak, aztan. Egy kest feled dobok, es ott, pont ott, halal lehet a vegzeted. De ne aggodj, ha tuleled, kovetkezo este meg mindig ott leszek nallad, egy sarokban fogok allni.23:58-kor, egy brutal dallammal foglak megolni. El fogsz verezni. En meg fogom inni a vered. Enni a csontjaidat. Es meg sokkal tobb. Es a kovetkezo nap mar reg halott vagy, es ezert fognak a szuleid egy brutal dallam miatt meghalni, aztan a testvereid, es igy tovabb. Szoval azt tanacsolom, hogy kuld tovabb ezt a korlevelet! Nem hiszel nekem? - Jana (13) 13.12.16-an halt meg, mert nem kuldte tovabb. Azt gondolta " Ahh egy hosszu korlevel, nem igaz, es ugysem fogom vegigolvasni. " Es aludt elaludt 22:00-kor nyugalmasan.23:58-kor masnap talaltak meg a veres hullat az agyaban. - Nicole (10) 14. 01. 01-en kapta ezt a korlevelet, de csak 10 embernek kuldte el. Kesobb, sokkal kesobb talaltak csak meg a hullajat, a baratjanal, ott aludt nalla eppen. - Leonie (17) 13. 01. 02-en nem kuldte tovabb, mert hogy ez hulyeseg. Neki volt a legkemenyebb halala. Mert megallitotta a levelet. - Sophie (13) elverzett 14. 01. 03-an. Mert csak negy embernek kuldte el. Megtalaltak holtan az agyban. - Adrian (12) meghalt 14. 01. 03-an, mert viccesnek talalta a levelet, es nem kuldte tovabb.23:58-kor hallott egy hangos csattanast a szekrenybol, egy hideg kez megfojtotta. Ezert megegyszer: KULD EZT A LEVELET TOVABB, VAGY. TUDOD MI TORTENIK! Veres udvozlettel.. Damian. "



2016. jún. 1. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakit szórakoztatnak az ilyen "viccek". Nekik ilyen a humoruk, és szórakoztatja őket, ha valaki megijed ezektől. Az nem igazán érdekli őket, hogy mások szerint ez nem vicces, az meg még kevésbé, ha valaki pszichés rendellenességben szenved, és emiatt a problémája tüneteket produkál. Vannak, akim szociálisan érzékenyek, és vannak akik nem. És aztán ott vannak azok, akik már antiszociálisba hajlanak. Ezek a viccek viszont sohasem igazak. A szellemek nem írnak levelet, sem emailt, mivel NEM képesek rá. Plusz attól, hogy valaki meghal, nem fog tudni egyből minden nyelven beszélni. Márpedig az ilyen szörnyen humoros leveleket elég sok nyelvre lefordítják a vicces kedvű emberek.
2016. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legalább annyira igazság a levél, mint ez:

- nallad,

- nalla eppen,

- Ilyesztoen...

.

Hülye emberek hülye viccekkel hülyén viccelődnek.

2016. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább van az a hülye, aki elhiszi az ilyesmit
2016. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ettől rohamot kapni??Akkor tényleg nagyon gyenge az idegzeted.Ezt valami nagyon elfuserált, amatőr troll írta, aki maximum 10 éves és fogyatékos.

Ez se nem nevetséges, sem nem félelmetes, egyszerűen csak szánalmas.

De azt végképp nem értem, miért pazarolja erre bármely agyhalott idióta a szabadidejét olyan szorgalmasan, mintha fizetnének érte?!

Mire a levél végére ér, már a nevet is elfelejti.Tényleg szánalom a köbön!

2016. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az újabb példája annak, hogy a facebook mindig megtalálja a leghülyébbeket.
2016. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem küldtem tovább, és este vártam rá, de nem jött.. pedig megígérte :( tényleg kamu!
2016. jún. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!