Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha biztosan...

Mit tegyek, ha biztosan tudom, hogy valami spirituális küldetésem van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tudom. Embereken kell segítenem, és így. Nem tudom honnan, de biztos vagyok benne. És ezen kívül is van egy olyan tudásom, amit nem tanultam sehol, senkitől. Ezt nem tudom elmagyarázni. Elég sok "furcsa" élményem is volt már, viszont ezek nem tudatosak, tanulnom,fejlődnöm kellene. A gond az, hogy nem tudom mit csináljak. Kihez menjek, vagy hová? Vagy majd szembejön velem,ha tényleg ez a célom?


Légyszi ne nézzetek zakkantnak...


2016. jún. 1. 13:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:

Ha biztosan tudod, (ugyan, honnan tudhatnád?), hogy spirituális küldetésed van, tudnod kell azt is, milyen téren kell teljesítened azt.

.

"A gond az, hogy nem tudom mit csináljak."

Teljesítsd küldetésed!

2016. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Előtte tanulnom kell, de nem tudom kitől és pontosan mit.
2016. jún. 1. 13:18
 3/61 anonim ***** válasza:
Ha nekiállsz olvasni, minden elérhető könyvet, amit komolyan lehet venni elolvasol, előbb, vagy utóbb rájössz, melyik irány kell neked. Azoktól a könyvektől viszont maradj távol, amik elbagatellizálják az ezotériát, vagy okkultizmust. Ha beletalálsz a követendő irányba, azt észre kell venned, ha valóban ez a "küldetésed".
2016. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Ez leírva nagyon hülyén hangzik, de egyszerűen tudom, hogy nem egy egyszerű ember vagyok, van valami különleges célom itt, méghozzá ezen a területen.

Tényleg ne nézzetek dilisnek, ezt egyszerűen tudom.

2016. jún. 1. 13:22
 5/61 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz? Mit olvassak?
2016. jún. 1. 13:23
 6/61 anonim ***** válasza:

"Ez leírva nagyon hülyén hangzik, de egyszerűen tudom, hogy nem egy egyszerű ember vagyok"


Az "egyszerű" emberek nagy része is tudja. Illetve azt érzi magáról, hogy különleges. Te nagyon jól érzed, hogy ki vagy. Kár, hogy más embereket mozgó robotnak látsz első körben és ez által azt hiszed, hogy más vagy.


Senki sem olyan, mint te. És nem mindig olyan, mint az elképzelés a fejedben az emberekről.

A világgal meg lehet elégedetlennek lenni, de attól még nem lesz más.


Ha segíteni akarsz embereknek, akkor menj önkényeskedni vagy találj fel valami hasznosat.


Milyen tudásod van?

2016. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
És minek segítenél másoknak? Milyen célból? Mindenki segítsen saját magán. Belképzelsz mindenfélét és feleslegesen hősieskedsz, mármint szájhősieskedsz. Hidd el nekem a semmittevés többet ér mindennél. Úgy csinálsz, mintha valami hülye fantasy főszereplő lennél "embereken kell segítenem" az emberek nem kérnek belőled, nélküled is jól megvannak.
2016. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Nem degradáló értelemben akartam az egyszerű szót használni. És az is igaz, hogy mindenki különleges.

Inkább nem is írok semmit. Nem képzelem magam valami felsőbbrendű lénynek, ne aggódjon senki.

2016. jún. 1. 13:46
 9/61 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit olvass, mert fogalmam sincs, mit akarsz elérni. Pont ez a probléma, mert még neked sincs róla fogalmad. Ezért javasoltam, hogy mindent olvass el, amit komolyan lehet venni, és aztán válaszd ki, amit célravezetőnek érzel.
2016. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Rnedben!:) Akkor úgy kérdezem, hogy hol találok olyan irodalmat amit komolyan lehet venni? Esetleg kik azok a szerzők, akiknek érdemea lehet utánanézni? Nagyon sok a szemét, nem tudom mi alapján tudom kiszűrni a "hiteles" forrásokat.
2016. jún. 1. 13:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!