Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Másnál is volt hasonló felébre...

Másnál is volt hasonló felébredés?

Figyelt kérdés

Szerintem csak álmodtam az egészet vagy pas...

Szóval kicsit lepihentem 19h kor mert eléggé fáradt voltam, végig hasaltam az ágyon és szépen lassan elszenderedtem álmodtam is, míg nem valaki meglökte a bal válam és arra felkeltem hirtelen. Azthittem anya az, de senki sehol nem volt a házban. Hát, vakartam a fejem hogy most akkor mi is van ? de ez lehet az érzékelések játéka is nem? fura volt, még így nem történt velem. Alvás paralizisem már volt, de így hogy nagyban alszok álmodom, majd felriasztanak belőle egy vál lökéssel (ami ezek szerint nem történt meg).


2016. jún. 1. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha amikor én elalszok akkor meg meg szokott rándulni az egyik izmom félálomban lehet h ilyesmit éreztél
2016. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy rémlik, nekem is volt már ilyen. De egyszer olyan volt, hogy hanyatt fekve aludtam, félálomban valami mocorgást hallottam a fejem mögül, mintha valaki bejött volna a szobába. Erre felébredtem, de senki nem volt ott.
2016. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Izomrángásra is sokszor ébredtem már, de az egészen más érzés, mint amikor meglök valaki. Szóval nem tudom, lehet az érzékelések játéka is, de én inkább azt gondolom, valóban volt ott "valaki". Nem tudom, hiszel-e ilyesmikben, de talán az őrangyalod akart figyelmeztetni valamire.
2016. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!