Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban lecsúsztam egy...

Álmomban lecsúsztam egy hegyről és zuhanás közben már tudtam, hogy meg fogok halni. Egyik pillanatról a másikra elsötétült minden, de az agyam még járt és nem ébredtem fel. Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Nagyon élesen él az emlékezetemben az álom összes részlete. Egyszer csak beugrott, hogy mit is álmodtam. Elhagytam az irataimat és ideges lettem. Egy mellettem dohányzó öregasszonyt megöltem (egy paraszt volt aki nem akarta eloltani a cigarettát, de most ez lényegtelen) majd megtaláltam az irataimat. Realizálódott bennem, hogy mit tettem és úgy döntöttem, hogy nem akarok börtönbe kerülni, ezért véget vetek az életemnek. Elkezdtem felmenni egy sárhegyre, ami eléggé csúszott. A legteteje előtt egy kicsivel megcsúsztam és egy pillanatra meg is ijedtem, hogy "mi lesz" de aztán rájöttem, hogy végül is ezért jöttem fel, hogy meghaljak és csak vártam a halált zuhanás közben.

Egyik pillanatról a másikra minden sötét lett és emlékszem még arra is gondoltam miközben a sötétségbe meredtem, hogy ez lenne a halál? Erre elkezdtek előttem feket-fehér-zöldesen pörögni a régi emlékeim, mintha csak lepörögne előttem az életem egy szakasza.

Tisztán emlékszem, hogy a mamámnál gyerekként játszom, körülöttem rokonok és a megszokott bútorok. Egyszerre mintha vége szakadt volna az emlékeknek, bekerültem az emlékekbe, mintha reinkarnálódtam volna a régi önmagam testében újra gyerekként.


Na kérdem én, hogy mi a fene ez? Eddig mindig felébredtem amikor meghaltam, mist meg konkrétan megéltem a halált.

Veletek volt már hasonló? Aki foglalkozik ilyennel, az tudja, hogy mit jelenthet ez? (nem hiszek az ilyenekben, de azért érdekel hogy mit mondtok.)



2013. dec. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
velem a jo multkor törtent hasonlo,egy kocsmaban alltam a pultnal,iszogattam,aztan kitört egy bunyo es valaki hatulrol leütött valamivel.aztan,mint,ha lelassult volna minden a testemen kivül voltam es ugy lattam,hogy esek össze,közben valami fura zenet hallottam,olyan lassu zene volt fura hangon.nagyon nehezen tudtam felebredni,es nagyon furan is ereztem magam meg par percig.hat fura egy alom volt...
2013. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom mi lehet ez, de érdekes álomnak hangzik :O

Apám már egyzser "meghalt életében" (motor balesetben, utána újraélesztették) és azt mondta hogy akkor sötétséget látott és olyan jó érzés volt a sötétség. Én annak ellenére hogy még akarok élni, már nagyon várom hogy megtapasztaljam milyen a halál. Ha annyi az egész hogy vége van annak hogy létezek és nem tudok semmiről semmit többé akkor meg legalább nincs min gondolkozni utána :D


Érdekesebb lenne ha halál után visszajönnénk a saját életünkbe gyerekként, de ilyen lehetetlen :(

2013. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg képzeljük el, hogy egy etióp kisgyerekkel ez mekkora kicseszés lenne :D (csak vicc)
2013. dec. 30. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
te hülye vagy :D
2013. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#3/4 hát az :'D
2013. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!