Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt?

Thinker91 kérdése:

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Mióta élek úgy érzem mintha nem ebbe a világba tartoznék, hanem egy másikba.Viszont úgy érzem mintha itt egy nagy feladatom lenne.Érzem a lelkemet és a körülöttem lévö teret, energiákat.Mindig úgy éreztem mintha lenne egy "harmadik szemem" mintha a rendes szemeimmel "nem látnék" valamit.
2016. jún. 8. 03:06
 1/9 Fish1 ***** válasza:

Több dolog miatt szerintem.

Gondolom te is rájöttél arra, hogy semmi értelme nem lenne annak, ha egy ember élete csak annyiról szólna, hogy dolgozik, eszik, alszik és hasonló 7köznapi dolgok. Hanem ezeken túl van még valami más is. :)

Mindenki feladattal és "küldetéssel" jön a Földre, mindenki egy fogaskerék a nagy gépezetben, akár pozitív, akár negatív dolgokat tesz.

A harmadik szemes dolog amit írsz, pontosan az, amit előtte említesz, hogy pl. érzékeled az energiákat, érzéseket, bármit, ami a fizikai szemünkkel nem látható. De ezt már Saint Exupéry is megfogalmazta: "...ami igazán lényeges, az a szemnek láthatalan." :)

2016. jún. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Milyen feladatod volna?

Milyen világba tartozol?

Mivel vagy elégedetlen?


Ha egyikre sem tudod a választ, akkor túl sokat nézed a digitális eszközöket.

2016. jún. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van Tehetséged. Kezdő lépés a mágia tanulásakor, hogy felfedezed a célod és megismered a valódi Nevedet, nem azt, amit anyád adott, hanem amit a lelked kapott, amikor megteremtették a felsőbb Szférákban. Ha meg tudod ismerni a Neved, akkor tanulhatsz mágiát, nálunk ez volt a szabály.
2016. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, en is hasonlot ereztem mindig es az eletem nem is alakult sosem ugymond "atlagos" modon aminek szivbol orulok. Azert erzed ezt, mert igy van, effelol ne legyenek ketsegeid es sose alkudj meg olyan elettel ami nem te vagy, barmennyire orult is valami tedd azt amit a szived diktal, mert akkor nagyon boldog es elegedett eletet elsz majd.
2016. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen energiákat? [link]

Érzed magad körül a teret? Ezzel nem vagy egyedül én is érzékelem meg sokan mások is.

2016. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 r.sentinel ***** válasza:

Szia


Segitsegul szolgalhat szamodra "Re az Egyseg Torvenyenek szereny hirnoke", figyelmedbe ajanlom.


[link]

2016. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 r.sentinel ***** válasza:
es egyben megtalalod kerdesedre a valaszt is.
2016. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az érzés azért lehet, mert jó eséllyel így is van.
2016. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán tudatosan inkarnálódtál.

Az, hogy úgy érzel mintha nem ebbe a világba tartoznál, az pedig a lelki felemelkedés jele.

Lényegében a tudatod nem itt a fizikai síkon, hanem egy felsőbb régióban összpontosul.

(Legalábbis nekem ez a tippem)

2016. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!