Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erős megérzés avagy szellem...

Motoko54 kérdése:

Erős megérzés avagy szellem járás?

Figyelt kérdés
Èn mèg új vagyok itt! Azzal a kérdéssel fordulnák hozzátok hogy. Inkább leírnám 2016. 06.14. este 10-11-körül barátommal fekszünk az ágyban lènyegèben már aludnák, na lènyegèben arra lett figyelmes vagy is olyan erős megèrzèse volt hogy mint ha az ágy előtt állt volna valaki ès mint ha közelítene felè ès mint ha huzná le az ágyról, barátom megszólal gyorsan kapcsoljam fel a villanyt. Körbe nèzett és nem volt ott senki sem. Láttam a szemébe hogy tènyleg nem stimmel valami, ès egy kicsit megilyedtem, Ezért fordultam volna hozzátok hogy valaki tud segíteni hogy mi lehett?

#erősmegèrzès
2016. jún. 16. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha továbbra is tapasztal ilyeneket, akkor nem ártana felkeresnie a pszichiátriát.
2016. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nem hiszem hogy erre szükség van mert kiskorában is volt ilyen hogy aludni kèszült volna kèt piros szempárt látott a tükörben
2016. jún. 16. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:

"Köszi de nem hiszem hogy erre szükség van mert kiskorában is volt ilyen hogy aludni kèszült volna kèt piros szempárt látott a tükörben"



Ez pont rohadtul azt mutatja hogy nagyon is szűksége van orvosi segítségre...

2016. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mesèlj mèg?!
2016. jún. 16. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, mindenkinek hiányosak az ismeretei.

Az előbbi képen egy halott, vagy elkábított gereblye látható, vagy tetszhalott. Lényeg, hogy ilyenkor, főleg nappali fényviszonyok között nehéz megállapítani a szemei helyét, ezért van egy olyan érzésem, hogy a kép manipulált. Lehet, hogy az én ismereteim is hiányosak, és létezik ilyen fajta is, de ritka lehet.

A közönséges vadgereblye szemei nem ott találhatóak.

Igazi kép: [link]

2016. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!