Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csináljunk? Már nehezen...

Emsziszasza kérdése:

Mit csináljunk? Már nehezen bírjuk.

Figyelt kérdés
Egerben vagyunk kollégisták barátnőmmel.. a szent Lőrincbe. Mi a 3.szinten vagyunk a barátnőmmel egy két részes szobában ahol 6 -an voltunk de már csak 4-en vagyunk..múlt héten és ezen a héten,fura jelenségekre lettünk figyelmesek..először nem vettük figyelembe de aztán felerősödött 2-en aludtak a másik szoba részben az egyik a barátnőm volt egyik nap rá kérdeztem hogy nem e rossz ott a másik részen aludni..azt mondta hogy de,mert látott bent egy fekete alakot és többször is. Akkor már megijedtem mert Lehet érezni bent azon a szoba részen ilyen idegesítő nyomasztó érzést mintha figyelnének egyik nap át hoztunk egy ágyat a mi részünkre és most már mind a négyen az első szoba részben vagyunk aztán kisebb zajok Lettünk figyelmesek a másik szobában..lehet érezni hogy valami nem stimmel ott..sokszor nagyon megijedünk, és egyre rosszabb mára már volt hogy megmozdult pár dolog valamikor azt érezzük hogy hozzánk ér valami. És ezt elmindtuk egy haverunknak aki végzős és ő azt mondta hogy mikor elsős volt a koliba az volt az őrület hogy szellem idéztek csak viccből. És pont az a szoba volt ahol most mi vagyunk az ők szórakozó helyük ahol idéztek. Nem akartunk ebbe hinni de kezd igaznak bizonyulni hogy valami természetfeletti dolog történik a szobába nekem meg barátnőmnek hullik a hajunk és azt olvastuk "szellem" elszivja az energiánkat és betegek lehetünk és minden reggel alig bírunk felkellni nem tudjuk mit csináljunk aki szkeptikus vagy csak röhög ezen az ne válaszoljon mert nem érdekel a véleménye l,l. Normális válaszokat várunk köszi hogy elovastad.

#szellem #idézés #Szellem járás
2013. nov. 14. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Majd felnőtök.
2013. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Ja, akkor nem válaszolok.
2013. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%
Milyen érdekes, a helyesírás (felnőttök - két t-vel írandó) még akadozik, de a nagy arc már nagyon megy. Majd ha találkozik valaki hasonló jelenséggel, amit a diónyi agyával már nem tud megmagyarázni, rögtön tele lesz a gatyácskája. Ettől lesz valaki nagyfiú, hogy leszólja a másik problámáját, mert ő olyan nagyon bátor, hogy pillanatok alatt két vállra fekteti az összes szörnyet és kísértetet? Azért nem mindenki síkhülye ám, aki ilyesmit tapasztal és többen vannak, mint bárki is gondolná, csak a többség hallgat, mert félnek a hülyének nézéstől. Pár éve még a gömbvillám is ebbe a kategóriába tartozott.
2013. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyon durva a helyzet kérjétek az áthelyezéseteket egy másik koleszba, én a Leányka útit ajánlom ha fősulis vagy :-)

Ha ezt nem tudjátok megoldani, próbáljatok meg vele fehér zajjal kommunikálni hátha elmondja mit szeretne . Lehet hogy egyedül érzi magát és csak unatkozik, amúgy nem hiszem hogy rátok lenne mérges, mert nem ti idéztétek meg .

2013. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Fehér Zaj?hogy?
2013. nov. 14. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem kirúgtak a koleszból. Nem szerettem, a tanáros se szerettek. Annyi mindent tudnék mondani hogy miket csináltunk. Meg annyi mindent tudnék mondani a kollégiumok ellen. Amelyik szigorú (ilyenbe voltam, nem tudtam hogy az) az rossz, amelyik laza, az is rossz (itt sok az olyan ember, amilyen én) de aranyközép az nincs, minden kolesz szinte ugyanolyan.És akik végig kibírják suliba+ koleszba, azoknak részvétem Főleg ha szellemet idézgetnek. Hogy van ilyenre időtök? Nekem 4-ig lehetett visszamenni, mindig fél 6 fele mentünk vissza. Nem is értem, hogy bírjátok... Mondjuk szellem idézősökkel megértem, biztos full jókat röhögtök (én meghalnék a röhögéstől, hát még a haverjaim akiket velem együtt kiraktak). :-D
2013. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ragazzo válasza:
Amennyiben nem csak mese habbal, akkor katolikus papot kell hívni és felszenteltetni azokat a szobákat. Ennyi. Akkor megszűnnek ezek a jelenségek.
2013. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Who you gonna call? Ghostbusters! :D -bocsi nem tudtam kihagyni, pont ide illik.

Amúgy mivel a szellem meg lett idézve, gondolom szakszerűtlen módon, azt jelenti, hogy szakszerűtlen módon el is lehet küldeni. Például:

Mind a 4en bementek a szobába. Körbeálltok, megfogjátok egymás kezét. Szembecsuk! Ha ez megvan, gondoljátok (vagy mondjátok hangosan, mind1): Entitás, aki köztünk vagy! Szeretnénk ha elmennél. Mire 10-től 0-ig visszaszámolunk, szabad leszel és nem kell többé itt raboskodnod. - és most számoljatok vissza 10-től 0-ig, közben gondoljatok arra, hogy neki mostmár sokkal jobb lesz és hogy egy hatalmas tehertől szabadul meg ezzel. A szoba újra üde lesz.

Ha végeztetek, elengedhetitek egymás kezét.

Ha esetleg nem jönne be, jöhet az atya.

2013. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, szerintem szarjátok össze magatokat.
2013. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!