Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Még dolgom van vele?

Még dolgom van vele?

Figyelt kérdés

Ha valakivel a kapcsolatom 1 éve véget ért, de ő valahogyan mindig felbukkan, akkor még dolgunk van egymással? Lehetetlen hogy ne jusson eszembe mert mindenütt jelek vannak. Kicsit olyan ez, mint hogy "aki hozzad tartozik azt az ördög is utánad tolja talicskán". Leszögezem, hogy semmit nem akarok tőle, 1 év hosszú idő. A sors ezt máshogy gondolja?


25/N


2016. jún. 26. 19:24
 1/5 bandi6891 ***** válasza:
olyan témát feszegetsz ami túlhaladja az emberek tudását,ha átlagos földhözragadt választ kell adni:Keress valakit akivel nem szűnik meg a kapcsolat,ha miattad szűnnek meg a kapcsolatok akkor addig változtass magadon amíg sikeresen együtt maradsz a férfival.
2016. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsajs meg neki, tedd le, ne cipeld magaddal,hogy hogy volt, nem a helyes szó, de nem tudom másképp kifelyezni :( felejtsd el, tudd,hogy ö a mult, töle jobb vár. meditálj, és tedd le a dolgokat, ne cipeld magaddal.
2016. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak te akarod látni, hogy ezek jelek.
2016. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, épp ezért írtam hogy en semmit nem akarok tőle. Csak ezek feltűntek.
2016. jún. 27. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen..vagy csak jàtshik nehogy tovàbb tudj lépni..

Az én esetembe amit el akartam felejteni felbukkant..majd az egyik lakonak ajàndékozott autot a rendszàmàn a nevével hogy akàrhànyszor leparkolok làtnom keljen :( mindkettő fél mondta csak véletlen mikor ràkérdeztem..de hozzàtették jo megfigyelő vagyok..jo a radarom-erről régen nem is hallottam..ez az ismerős mindig elcsippentett dolgokat amit utàna a neten olvastam.igy kommunikàlt..jeleket hagyott..igen àm de én sértegetésnek vettem hogy csajozos auto meg hogy olyannak tart akit az érdekli milyen az autoja vagy a fizuja..tehàt a jelekbe volt sértegetös komment is..persze elötte irta a vonzàs törvényébe kérdésbe a vàlasz..no de melyik??az elején csak a jokat vettem magamra hogy ugyanazok a terveink àlmaink de miutàn nem akart élőbe talàlkozni igy a negativumokat làttam csak..és minden amit mondott velem megtörtént..olyan helyzetbe sodort ami az elveimmel ellentmondott de nem làttam màs kiutat..néha azt is elhittem hogy azért nem kaptam màs àllàsajànlatot mert a telefonomhoz is köze van hisz sok hirdetésem letépték mégse volt egy hivàsom se..

Mindegy hosszu..sok véletlen..azt irta egyszer majd eljön az idő mikor a véletlen màr nem lesz véletlen és a varàzslo felfedi a titkàt :(

2016. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!