Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig csak nyavogos, iranyitha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak nyavogos, iranyithato, maguktol nem boldogulo nokkel volt dolgom, igy alakult. Most osszejottem egy karakan, onallo igazi novel. Nem tudom hogyan kezeljem, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
4 baratnom volt, mind ilyen cuki tundibundi csaj. Ilyen kiralylanyok. Munka kapcsan osszejottem egy igazi novel. Mar az is fura hogy nem nyavogos a hangja! Tudom vicces igy leirva de a tundi csajt siman becezgettem, olelgettem, stb. A mostani novel nem tudom mennyire lehet ilyesmit ... Ebben kernek segitseget. Elegge megkedveltem, szeretnek vele maradni

2014. aug. 2. 08:59
 1/6 Kerida ***** válasza:

Attól, hogy karakán és határozott, még nő... tehát tedd azt amit egy nővel tennél. Szered.

Majd úgy is meglátod mit szeret és mit nem.

2014. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mr. Truth ***** válasza:
15%

Verd pofán serpenyővel ha szar kaját föz... aztán ragad torkon és parancsold meg hogy sz*pjon....

vagy összevesztek, vagy boldog párkapcsolat elé néztek...

2014. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: nem szoktam ilyesmit csinalni !!!! Ez meg csak nem is vicces. Az a bajom hogy amit szerettek az eddigi noim azt a mostani gyerekesnek talalja majd. Pl. a legutobbi baratnom odavolt erte ha talalkozaskor felkaptam es ugy csokolt meg. Nevetgelt, tetszett neki. A mostani no komoly magas beosztasu irodai munkat vegez, nem hiszem hogy az ilyesfele szeretet kimutatast dijazna
2014. aug. 2. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Mr Truth:D te ezt szoktad csinálni? Vagy csak a vicces lábaddal keltél :DD

Kérdező,nem kell kezelési tanács add magad amilyen vagy.

2014. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki, amikor átjön hozzád, hogy:


Ha egy nőnek nincs dolga, akkor helyben jár!


Ha a fazéknál magasabbra emeli a kezét, el kell törni, vagy legalábbis úgy megverni, hogy a fakanalat azért még meg tudja fogni!


Csak saroktól sarokig közlekedhet!


Három dolgot vezethet az életben: kutyát, vakokat a zebrán és áramot!


Ha szóvá teszi, hogy nem lát változást a szokásaidban, akkor szóvá teheted, hogy ha így folytatja, a bal szemére már láthat változásokat a balesetin!


Fakanál, törlőrongy, vécékefe, konyharuha, szennyes, mosogató szivacs a kezedet ne érje, különben félre fog kúrni.


Ha így viselkedsz egy nővel, akkor egész biztosan vagy elhúz a brébe, vagy tisztelni és ragaszkodni fog, mint A Férfihoz.

2014. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg sosem fogod megtudni, hogy a mostani barátnőddel lehet-e olyanokat tenni. :)

Az elsőnek igaza van, attól még nő, nem lesz hirtelen gladiátor...


20/L

2014. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!