Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az aki komolyan veszi az...

Ki az aki komolyan veszi az ezoban feltett kérdéseket, ki az aki viccesnek találja őket, és ki az akit dühítenek ezek a kérdések?

Figyelt kérdés

Én például sok kérdést trolkodásnak könyvelek el, de vannak olyan kérdések amelyeknek lehetnek valóság alapjai is. Tehát nem mindent fogadok el de soha nem dühítenek hanem inkább sokszor jókat nevetek.

Ti,hogy vagytok ezzel?


2016. jún. 27. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy mint te ;)
2016. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én viccesnek találom őket, ugyanakkor néha el is szomorít, hogy vannak ennyire buta emberek.
2016. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Általában sírok a röhögéstől,de néha csak csodálkozom ezen a sok vak fanatikus bolondon, akikkel meg lehet etetni bármit,és ősigazságként kezelik mindazt amit itt vagy blogoldalakon összeszedtek,persze mellette úgy állítanak be mindent másoknak,hogy ők valami magasabb nagyobb tudással rendelkező egyének és átlag halandó sosem érti meg őket.
2016. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Az ezo és a valóság-alap két, egymástól távol álló fogalmak.

.

Igaz, sok a troll kérdés, ám néha előfordul, hogy a kérdező komolyan gondolja a leírottjait.

Sajnos, nagyon sok az olyan kérdező, akinek fogalma sincs arról, amiről kérdez, hallomásból "tudott" infók alapján építi fel a maga ezos világát. A baj ezzel az, hogy akitől hallja, az is csak a hallomásból "ismert" adatait adja tovább.

.

Az elkeserítő, ha a kérdező nem vitaképes, csak a saját hitében osztozók kommentjeire kiváncsi, A másik oldal érvein elgondolkozni nem akar. (Elég gyakran jut eszembe, hogy gondolkodni tudás hiányában leledzik.)

2016. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
50%

Ezt a kérdést például a moderátorok nem vették komolyan, átrakták más témakörben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__7899667..

2016. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyonszeretem a kategóriák ,általában röhögök rajta, különös teintettel a reptoidos témákat ,de valamikor komolyan veszem csak nem a reptoidos dolgokat.

Viszont kifejezetten utálom a "Mi volt ez ?" Mi a magyárázat erre ?" "Mit jelent ez az álom ?"stb ,stb kérdéseket miért nem tudnak konkrétan fogalmazni ? Mindent ami lényeges be írnak a rövid magyarázatba . Azon kívül az sem tetszik amikor a skeptikusok úgy írnak mintha bolond lennék ,vagy amikor nem az egés maga az erőszakos tagadás ;"nem ilyen nincsen" "nem létezik akármit mondanak" "fogdt már fel ;nem láttál semmit"

2016. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan válaszolok, ha értelmes kérdés, és nem trollkodás, vagy nem egy egységsugarú bulvár-hobbiezós tette fel, aki elolvasott egy cikket a mindenegybenen, hanem vette a fáradságot utánajárni, vagy legalább alapvető dolgokat megtanulni magától, mielőtt feltesz egy kérdést.
2016. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ezotéria kategóriában a kérdések 95%-át nem tudom komolyan venni. Próbálom ,de nem megy.
2016. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!