Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy lány aki mai napig...

Van egy lány aki mai napig tetszik, általánosan teszem fel a kérdéseket. Hogy is vannak ezek?

Figyelt kérdés

Tehát minden féle ezotériai szemszögből vizsgálnám a témát.

Kezdjük azzal, hogy 8 éve ismertem meg a lányt, sajnos semmi nem lett köztünk 2 puszi és egy ölelésen és pár mondaton kívül.

Ő szűz lány, én rák férfi vagyok, énnekem nagyon bejön, de ő hallani se akar rólam azon kívül, hogy nagy nehezen vissza jelölt fb-n.

Vonzás törvénye hathat-e ebbe az esetbe?

Esetleg "meg van írva a sorsunk"?

Az az igazság, hogy volt n+1 barátnőm, szexkapcsolatom de mégis valahogy ezt a lányt akarom magamnak, még ha tök más is a zenei ízlése, hogy ő Angliát én meg Németországot/Ausztriát szeretem, az se érdekel, csak maga a szépsége.

Ha még van olyan ami ezen kívül érdekes lenne akkor kérdezzetek, viszont kíváncsi vagyok minden eshetőségre, nekem nagyon bejön a lány!


2015. aug. 28. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Mit szeretnél elérni?

Dugás?

Párkapcsolat?

Család?


Neki mi baja van veled? És mivel próbálkoztál eddig?

2015. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:


Mit szeretnél elérni?

Dugás?

Párkapcsolat?

Család?


Neki mi baja van veled? És mivel próbálkoztál eddig?

-

párkapcsolatot és akár "családot is" (tehát ezt 30 éves korom után de házasságot nem)

azt akarom, hogy velem éljen, igazából mikor gimi elsős voltam, volt egy féreg aki lenyúlta előlem a lányt, aztán később 3.ba volt egy balhém is az iskolába, pedig nem vagyok "rosszfiú" vonatba beszélgettünk, "van barátom" szövegig jutottunk valahogy érezte rajtam, hogy párkapcsolatot akarok vele, ő valamiért nem fogadott el...

elsőbe bécsbe voltunk iskolakiránduláson, ott mondtam neki, hogy tetszik és hogy szeretnék többet, de sajnos nem lett belőle semmi :( igazából nem "csajozási" tanácsot kérnék mint az egyéb "szexuális" témakörbe hanem okkultizmus, parapszichológia és egyéb ezoterikus szemszögből akarom vizsgálni a szituációt, hogy mért vonzódok hozzá ami napig és én mért is vagyok a szemébe egy rakás _ . jó igen, van ami nem kimondottan "ezotéria" kategória, tehát ezért kérdezem.

2015. aug. 28. 20:41
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt-e esetleg előző életünkbe kapcsolatunk, ilyeneket hogy deríthetnék ki...
2015. aug. 28. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hívd el színházba.
2015. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kint van angliába, meg mondom hallani se akar rólam...
2015. aug. 28. 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha hallani sem akar rólad akkor hogy akarsz vele összejönni?
2015. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A vonzás törvényével emberek agyát nem manipulálhatod. Vonzhatsz szerelmet és lányt, de konkrét személyt nem.
2015. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tedd a kezedet a képernyőre...küldöm az energiát
2015. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudtommal lehet vonzani még személyt is a vonzás törvényével, egyik exbarátnőmet is bevonzottam, pedig még fb-n is letiltott... na igen akkor miről beszélünk, talán ha et is tudatosan belövöm akkor ezt is el tudom érni!
2015. aug. 28. 23:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Sujos eset vagy
2015. aug. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!