Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális jelenség a...

Paranormális jelenség a Svájci hegyekben?

Figyelt kérdés

Szóval én nem is tudom, hogy írjam ezt le ezt.

Svájcban jártam egy hegyi faluban, és a földút melletti házsoron elértem egy olyan négyzet alakú épülethez, aminek az emeleti részén egy olyan szoba volt, aminek végig körbefutó üvegablaka volt, vagyis inkább üvegfal, mert az egész szoba belátható volt. Szóval úgy nézett ki, mint valami iroda, egy nagy asztal volt benne, azon lámpa, iratok, laptop, meg ilyenek. Az asztaltól balra egy fotelben ült egy öreg szemüveges bácsi, egy újsággal a kezében, azt olvasgatta. Jobbra pedig egy modern típusú székben egy szintén szemüveges nagymama korú hölgy üldögélt, és valami ruhadarabot kötött éppen két nagy kötőtűvel, látszólag elég precízen dolgozott.

Na most ebben még nincs semmi fura, viszont hirtelen azt vettem észre, mintha a bácsi a fotellal együtt megmozdult volna. Sőt, aztán nem csak hogy megmozdult, de szabályosan elindult a fotel a bácsival együtt a kötögető nagyi felé.

Na erre a szék meg nagyistól szintén megindult ugyanabba az irányba, megkerülve az asztalt. A papi meg fotelestül utána. A fotel meg a szék nem haladtak gyorsan, de pont normál sebességgel. Szóval ott kőrözött a papi a fotelben, a nagyi meg a széken az asztal körül, úgy nézett ki, mintha a fotel a széket kergetné. De ez még semmi, se a bácsi, se a nagymama nem zavartatták magukat, előbbi ugyanúgy olvasott, utóbbi kötögetett mosolyogva tovább.

Mondhatni észre sem vették az egészet. Ez így ment percekig, én meg úgy álltam az úton tátott szájjal, mint akinek gyökeret vert a lába az útba. Aztán hirtelen megálltak, a bácsi felállt a fotelből, majd felém fordult csípőre tett kézzel. Erre én megijedtem és elfutottam, de aztán elestem egy vakondtúrásban, ami pár pillanattal azelőtt még biztos nem volt ott.

Szerintetek...mégis mi volt ez?


2016. jún. 28. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Eljen a nyari szunet! :D
2016. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon okos kisfiu/kislány lehetsz, hogy harmadik osztályos létedre ilyen szépen fogalmaztál.
2016. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Én is szoktam ilyeneket álmodni, mikor Xanaxszal alszom el. :D
2016. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek elmegy, de legközelebb próbálj meg valóban paranormális elemeket rakni a történetedbe (Pl. a szellemek örök klasszikusok)

ha sokat gyakorolsz, akkor egyszer talán sikerül olyan történetet kitalálnod, mint a "Szektás postás" (Ki emlékszik még arra rajtam kívül? :D )

2016. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!