Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami tapasztalatotok van...

Valami tapasztalatotok van erről? Saját bőrötökön tapasztalt szellemes sztori?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom, hogy hiszek-e a szellemekben. Inkább az igen felé hajlok, de nem tudom biztosan.

Barátom poénból megcsinálta azt, hogy egy tepsiben finom állagú homokot egyengetett el, és kirakott több ilyen ilyen tepsit a ház különböző pontjaira, majd egy hétre elment nyaralni. ÁLLÍTÓLAG azt tapasztalta, hogy lábnyomok szerű valamik "keletkeztek" a tepsiben, és olyan nyomok, mintha valamiféle karmokat húztak volna végig a tepsiben.

Mindig is érdekeltek ezek a paranormális jelenségek, sosem söpörtem őket a szőnyeg alá.

Kamerám is van, és arra gondoltam, hogy felvennék egy egész éjszakát. Megtenném, csak nagyon félek, hogy látok majd valamit. :D Inkább élek bizonytalanságban, minthogy bármilyen szellemre utaló jel legyen a szobámban.

Valaki próbált már bármi ilyesmit?

Milyen történetetek van szellemekről, esetleg saját tapasztalat? NAGYON ÉRDEKELNE! :)



2014. júl. 24. 21:33
 1/3 t_GaRami_a ***** válasza:

Itt úgyse kapsz normális választ. Én azt mondom, ruházz be egy elektromosságmérőbe. Ha jól olvastam, 10 ezerért lehet kapni. Elvileg kommunikálni is tudsz velük, teszel fel kérdéseket és elkezd villogni.

https://www.youtube.com/watch?v=-gvg2Ou1Io4&list=UUmJJAg_7jJ..

Ebben a videóban beszél róla, nem tudom mennyire lesz komoly a dolog, mert ugyebár egy sima youtube videós, de ha már nemrég láttam ezt akkor miért ne mutatnám meg.

2014. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végigsétált egy cica a tepsikben.Kereste a megfelelő illemhelyet.
2014. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer neteztem, és feláltam a géptől, ránéztrm a belső combomra, és piros csikarás volt rajta.... Mintha valami gyerek méretű vmi megcsikart volna.... Az érdekes az hogy bőr alatti volt a csikarás... Nem vérzett, sose varasodott be, de eleg piros volt..na mondjuk ott lehet nem tudtam mi történik.... Rá 1 évre még láttam forró zuhanyzásnál halványan..... Mai napig nemtudom hova tenni....
2014. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!