Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telepatikus üzenetküldés?

Telepatikus üzenetküldés?

Figyelt kérdés
Valaki hisz a telepatikus üzenetküldésben? Szerintetek mennyire igaz? Esetleg sikerült már valakinek?

2016. jún. 30. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
que? Egy e-mail egyszerűbb lenne !
2016. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is egyszerűbb lenne ha az helyett hogy itt trollkodsz, vennél életet ;)
2016. jún. 30. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:

most küldtem neked telepatikusan üzenetet.

A tesómnak is küldtem érettségin, 5ös lett neki #likeaboss

2016. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valakitől azt hallottam, hogy az üzenet fogadójának kell elég magas szinten lenni hozzá, és akkor őneki bárki tud így üzenni, de ő viszont nem tud bárkinek, csak aki szintén elég magas szintre fejlesztette magát. Gondolom spirituálisan. Szerintem simán van ilyen. Meg hogy valaki megérzi pl a szerelme vagy testvére szomorúságát, vagy egyszerre nyúlnak a telefonért, hogy fölhívják egymást, esetleg egyik már mielőtt megszólalna a telefon, tudná, hogy ki fogja őt fölhívni. Vagy esetleg befejezik egymás mondatát, meg ez is esetleg valami kapcsolat lehet, hogy volt olyan egyszer, hogy ikrek két külön városban voltak, de mind a kettő egyszerre esett el, és ugyanazon a könyökükön sérültek meg; mondjuk igen, ez is már egy kicsit más tészta, de szerintem érdekes. Meg biztos van alapja annak is, hogy amikor a filmekben megkérdezik, hogy "Arra gondolsz, amire én?" Meg nem is feltétlenül telepátia, hogyha hasonló megtapasztalásaik vannak, hasonló dolgokon mentek életükben keresztül, akkor lehet, hogy járhat egyrugóra az agyuk, meg akár tíz egymástól tökre távol lévő ember is gondolhat ugyanabban a pillanatban ugyanarra a következtetésre. Amúgy szerintem tényleg létezik a telepátia, és igen, egy meghatározott mértékű tudati fejlettség is lehet szükséges hozzá, vagy pedig erős érzelmi kötelék, ja meg a telósnál, hogy kitalálja, ki fogja hívni, mikor még nem is csörög a teló, akkor ott meg elég ahhoz is csak egy bizonyos fokú próság. Tehát , hogy pró, profi. :)
2016. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pont olyan, mint amikor a kekszet akarod megemelni vagy az ajtót bezárni a huzat miatt. Az érzés meg van, csak eredménytelen.
2016. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az értelmes valaszolnak köszönöm
2016. jún. 30. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:

A szürkék öszes faja ;gulymánok anunakiak stb. így komonikálnak; közvetlen gondolat cserével ezér' semmilyen külön személyiség nem alakúlhat ki .

És ez azzal is együtt jár ,hogy nincs zene ,költészet ,könyv írás semmi .

Remélem az emböriség nem jut el idáig …soha !

Ha jól tudom más földön kívüliek nem tudnak ijet csak a szürkék .

2016. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most így ,hogy jobban bele gondólok ,volt ilyen velem ilyen, kitalátam a gondólatát egy havernak .

Ő viszont nem azt mondta hanem finomabban ,utána szóltam neki ,azt mondta ,hogy eredetileg ezt mondta volna csak nem akarta .

2016. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hol lehet életet kapni???kérek egyet karácsonyra
2017. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!