Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen hely lehet a Pokol?

Milyen hely lehet a Pokol?

Figyelt kérdés
Hogyan szenvednek ott és mi történik ott a lelkekkel? Azon kivűl, hogy sok ott az ismerős :P
2016. júl. 1. 12:26
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
A környékbéli idősek hetente 2x összegyűlnek, ahol szektába tömörülve 3 órán keresztül, monotonitásban mormolják a különböző imádságokat. Mostanában ez lett a hitből? Köszönöm, én kihagyom.
2016. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 Gábor19750102 válasza:
36%

Keresztény embereként írom neked a sorokat.

Van pokol , de jó hír hogy van kiút is. Jézus Krisztuson keresztül. Jézus azért jött le a földre szenvedni és meghalni mi értünk, érted. A pokol örökké tartó kínjától ment meg ő. A pokol az egy rettentő szörnyűséges hely. Jajgatás és kínok miatt a fogaknak csikorgatása. Örökkön örökké. Sátán célja, hogy minden ember elvesszen és oda kerüljön. Jézus célja , hogy meg keresse az elveszett lelkeket. Ne hagyd , hogy a Sátán gyözzön feletted. A pokolból nincs vissza út. Csak az örrökké való kín. Nincs abból szabadulás ha már ott vagy.

2016. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
90%
Nos szerintem egy nagyon meleg hely. :) Olyan mintha örökké nyár lenne + ott vannak a haverok. Komoly bulikat csinálunk majd. :)
2016. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
88%
nincs pokol.reinkarnáció van. (magán vélemény)
2016. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
58%
Meleg hely. Megízlelheted ezen a nyáron, ha kánikula lesz vagy lemehetsz a meleg bárba.
2016. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
70%
olyan mint a mostani világ, számlák nélkül
2016. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Olyan mint itt, csak borzalmas dolgok történnek veled. 6 napig voltam ott miután öngyilkos akartam lenni.
2016. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
53%
Kérdés: Ha az Ördög, vagy Sátán gonosz és a rossz/gonosz emberek kerülnek a Pokolba, akkor a Pokol nem a rossz emberek Mennyországa? Mármint ha én lennék az Ördög, akkor tuti komálnám a rossz embereket, ergo nem bünti lenne a Pokolban, hanem végtelen szerencsejátékozás, jakuzzi, striptease meg, ami a csövön kifér.
2016. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 Ozmium42 ***** válasza:
Kitalált.
2016. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
29%
A pokol nem más, mint a fogékony emberek hittel való megfélemlítése, korlátozása.
2016. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!