Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen hely lehet a Pokol?

Milyen hely lehet a Pokol?

Figyelt kérdés
Hogyan szenvednek ott és mi történik ott a lelkekkel? Azon kivűl, hogy sok ott az ismerős :P
2016. júl. 1. 12:26
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
Ismerős..
2016. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
A pokol az nem hely, hanem állapot!!!
2016. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

"Olyan mint itt, csak borzalmas dolgok történnek veled. 6 napig voltam ott miután öngyilkos akartam lenni."


Milyen volt? Mi volt ott? Ha nem haltál meg hogyan kerültél oda 6 napig?

2016. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Ugye nincsenek ott pókok, akik megcsiklandoznak? :S
2016. júl. 1. 15:28
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Hiszen a pokol neve is a 'pók-ól' kifejezésből ered. Miért, mégis mire számítottál? Kiscicákra és kutyusokra?
2016. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Hát inkább macskakarmolásokat vagy kutyaharapásokat jobban elviselek, mint például egy póknak a látványát.
2016. júl. 1. 15:48
 27/47 anonim ***** válasza:
Hát, akkor reménykedj, hogy a Kutyaolba kerülsz a halálod után, és nem a Pokolba.
2016. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a Pokoúlba. Ott nincsenek pókok, csak démonloúvak, akik Loúcifer utasítására veccőzik a kárhozott lelkeket.
2016. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

"Milyen volt? Mi volt ott? Ha nem haltál meg hogyan kerültél oda 6 napig?"


Nem voltam halott (bár az utolsó képem, hogy magamat látom kívülről) de nem voltam tudatomnál és gépek tartottak életben. Hivatalosan kómában sem voltam, egyszerűen nem ébredtem fel. Pedig közben egy perc "csend" sem volt számomra, folyamatosan történtek a dolgok és olyan valóságos volt az egész, hogy sok mindent jó darabig nem tudtam megkülönböztetni a "valóságtól". A legnagyobb félelmeim testesültek meg (ha pók lett volna, gondolom az is) és úgy tűnt, soha nem lesz vége és nem értettem, hogy kerülök oda.

2016. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk biztosan hogy létezik-e ez hit kérdése.Én személy szerint hiszek benne és soha de soha nem akarok oda kerülni, egy örök szenvedésnek képzelem el a legnagyobb félelmeinkkel.
2016. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!