Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel magyaráznátok azt, hogy...

Mivel magyaráznátok azt, hogy előre megéreztem, hogy egy temető van a kanyar után?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas az ilyen ezoterikus témákban, kifejezetten materialistának tartom magam, de körülbelül egy fél éve történt velem egy olyan eset, amire a mai napig nem találtam magyarázatot. Egy számomra ismeretlen helyen buszoztam egy barátommal, életemben először jártam arra, önfeledten beszélgettünk, mikor hirtelen, a semmiből, akaratomon kívül felkiáltottam, hogy "ezután a kanyar után egy temető jön" és tényleg az jött. Akik értenek az ilyesmikhez, azok árulják el, hogy mégis mi történt. Lehet, hogy mégis jártam arra gyermekkoromban és tudatalatt felismertem az utat?
2016. júl. 10. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Telepátia lehetett. Motorozás vagy más módon való utazás közben én az olyan temetőket is meg szoktam érezni amit már megszüntettek és játszótér volt a helyén. Utána a faluban beszélgettem valakivel és véletlenül említette hogy a temető valaha ott volt, de ledózerolták és játszótér lett a helyén.

De ugyanígy, amikor még nem volt GPS, egy teljesen idegen városban megérzés alapján könnyedén megtaláltam egy utcát. Továbbá legalább kétszer mentett meg a telepátia a balesettől sőt halálos balesettől. Például beláthatatlan kanyarban szabályosan megyek az út jobb szélén, mikor azt éreztem hogy szemből egy jármű az én sávomba térve fogja bevenni a kanyart. Ezért az árokba húzódtam a fák közé. Rövidre rá bebizonyosodott hogy kilapított volna egy ámokfutó és vélhetően ittas autós, pedig a megérzéskor a jármű hangját sem hallottam.

Ha látni akarsz ilyen és ennél is megdöbbentőbb telepatikus mutatványokat akkor a YouTube-on fent van a Kiválasztott című sorozat amiben Uri Geller utódját választották ki.

2016. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
Lehetett gyerekkori emlék is, vagy előző életből való emlék, vagy csak simán érezted azt, hogy temető van ott.
2016. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!