Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na ezt magyarázzátok meg!...

Na ezt magyarázzátok meg! Szellem?

Figyelt kérdés
Éjszaka 2-3 óra körül lefeküdtem aludni, de szomjas voltam, elmentem vízért, majd visszafeküdtem, ragadt le a szemem, épp becsuktam volna és ajtónyikorgást hallottam. Nézem.. nem az én ajtóm, mert nem mozog.. aztán lépteket hallottam én felém jött valami észrevettem. Volt neki alakja, de mintha láthatatlan lett volna, közelebbről olyan volt az arca, mint nekem, de mintha nem is lett volna igazi arca. megállt az ágyam mellett és ráült a hasamra, nem csinált semmit. Mintha ördög lett volna, volt valami gonosz benne, odébb akartam csúszni, de nem tudtam, mi a fene vagy te? Mondtam neki, de tudtam, hogy kimondom, de mégsem beszéltem igazából. Aztán felkúszott a mellkasomon keresztül az ágyam mögötti kis helyre, azt hittem megöl ez az izé. Majd megfogott a hónam alatt és fel akart emelni, de nem bírt el. Aztán letett és újra fel akart, de nem tudott, majd békén hagyott, de úgy lefogott, hogy verekedni sem tudtam. Ez mi volt akkor most? Egész éjszaka nem aludtam, a párom nem hitte el, azt mondta kamuzok, de nem kamuzok, tényleg igaz.
2015. nov. 18. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem alvásparalízis volt??? Félálomban sok a megmagyarázhatatlan szellem. Egyszer nekem is részem volt hasonló élményben, viszont veled ellentétben én egy műtőasztalon feküdtem, miközben a földönkívüliek végeztek rajtam valamilyen kísérletet. De később aztán felébredtem és kiderült, hogy csak álom volt az egész. :D
2015. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most utánanéztem. Lehet. De bolond tuti, hogy nem vagyok, ez normális, hogy van ilyen? Teljesen magamnál voltam, csak nem értettem a helyzetet. És otthon, az ágyamban.
2015. nov. 18. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ejjjejj nem kéne ennyit fűvezni gyerekek!
2015. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is normális, de gyakran megesik, viszont szerintem nincs semmi bajod.
2015. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Almodtad
2015. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Démon volt.
2015. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valszeg alvásparalízis volt, mert annál szoktak az emberek a hasukon/mellkasukon ülő lényekről "álmodni". Az alvásparalízist légzési rendellenesség okozza, szóval az, hogy egy "démon ül rajtad" azt jelenti, hogy a tüdőd ég a légszomjtól. Mozogni meg azért nem bírsz, mert az agyad még alvó módban van, ami lezárja a mozgásképességedet.
2015. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Álmodtál.
2015. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 30stm válasza:
Szerintem is alvásparalízis,ha beszélni meg mozogni sem tudtal.
2015. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!