Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Napokban a lakásomba berepült...

Napokban a lakásomba berepült két galamb, pár percig köröztek, aztán távoztak. Kérdésem a következö: van valamilyen spirituális jelentése, üzenete?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nincs, de ha újra megtörténik ne állj alájuk, mert esetleg üzenhetnek a fejedre olyasmit ami nem tetszik.
2016. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Az egy dolog, hogy madarakról szólt a kérdés, de véleményem szerint ez az 'ezotéria' kategóriába jobban illene...
2016. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Nincs. Semmiközük a lelkedhez és életedhez. Tőled független kis állatok.
2016. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Üzenete az van. Mégpedig, hogy ne hagyj nyitva ajtót és ablakot.
2016. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

itt üzent a madár, többször is, végül az illető válaszolt is neki.


[link]

2016. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja. A kötelező be is fogja törni az ablakot.
2016. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azok valószínűleg nem igazi galambok voltak, hanem galambnak álcázott kémdrónok. hozzám is berepült egy a napokban, de nekem van elektromágneses elhárítórendszerem, attól rögtön lezuhant, tanulmányoztam, de semmi extra, viszont arra nagyon is alkalmas, hogy valamilyen robbanó szerkezetet rakjanak rá és távirányítással működésbe hozzák. szóval szerintem szerelje fel rácsot és golyóállóüveget az ablakra, én is ezt tettem.
2016. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Adtál egy ötletet; széncinke drónokkal fogom megfigyelni a mánfa közelében lévő eggyik tiszás szélén álomásozó űrlényeket .


Feltétlen ejts fogjúl egyet keress rajta egy USB vagy micro USB csatlakozót ! Szerintem valahól a farktóllai alatt lesz és ez egyben a tőltője is .

A ki/be kacs. gomb a hasán egy kicsit a nyaka alatt lehet .

Csatlakoztasad a számítógépedhez tuti mindegyiken van egy GPS ott megvan honnat, hova és hogyan jutott el hozzád.

Sok szerencsét !!!

2016. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abból, hogy megtörtént, látszik, áldott jó galamb-lelked van, azért repültek be, mert családtagnak tekintik lelkedet.

Elkerülhető megismétlődése, ha teszel függönyt ablakodra.

2016. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yog-Sothoth ***** válasza:
Szúnyogháló használata ajánlott. Nem csak a szúnyogokkal, de a galambokkal szemben is igen hatásos.
2016. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!