Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindenkinek vannak hasonló...

Mindenkinek vannak hasonló megérzései?

Figyelt kérdés
Mindig megérzem a rossz dolgokat, hogyha azok velem, vagy a szeretteimmel fognak történni. Megálmodom, de van hogy ébren látom előre a dolgokat.Általában mindig bejön.Most is rosszat érzek,és aggódom...Nem tudom irányítani,csak jön,aztán ha már megtörtént elmúlik.Van hogy az elhunyt szeretteim üzennek álmaimban.Olyan is előfordult már hogy amíg ki nem mondott dolgokat előre hallottam a fejemben egy beszélgetés során. Nem vagyok őrült,mert mint fent említettem ezek a megérzések valósak mert mindig történik valami rossz,nem csalnak az érzéseim,sajnos.

#Megézések
2016. júl. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nincsenek mások nevében pedig nem tudok nyilatkozni. Ha ébren vannak ilyen látomásaid fordulj orvoshoz. Ferike is azt hitte, hogy az ördög szállta meg.
2016. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nevetek a válaszodon , jó hogy vannak még jó humorú emberek ebben a csúnya világban :)
2016. júl. 30. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak megerzeseim ;) A ferjem is kinevetett mikor megmondtam neki ,hogy rossz erzesem van es ez es ez fog torteni... azota mar hisz nekem !
2016. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Madridista99 válasza:
100%
Nekem álmomban beugrik egy-egy kép ami rá kb fél-1 évre megvalósul :D
2016. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A baj az, hogy néha nehéz a megérzés és a bevonzás között különbséget tenni!Próbálj tudatos lenni.Ha rosszat érzel, pl hogy valakinek baja lesz.Próbáld átgondolni logikusan, mi fenyegetheti?És elkerülni valahogy a bajt, illetve védekezni valahogy.Illetve megőrízni a harmóniát minden téren, mert az is egyfajta védelem.
2016. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

> Általában mindig bejön.

A lényeg ebben a mondatban van. Egyszerűen gyakran rossz érzésed van a dolgokkal kapcsolatban és mikor bejön csak tovább erősíti benned azt hogy ezen elképzeléseid helyesek. Mikor nem jön be akkor meg figyelmen kívül hagyod hogy tévedtél. Magyarul simán csak negatívan látod a dolgokat. Szokj le róla.

2016. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!