Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A görcsös akarást hogyan...

A görcsös akarást hogyan szüntethetem meg? (Vonzás)

Figyelt kérdés

Szeretnék elérni valamit, de annyira, hogy szinte mindig az jár a fejemben, és ha valami mást csinálok, akkor is eszembe jut egy idő után.

Eddig nekem a Vonzás mindig úgy működött, hogy egy picit "elfeledkeztem" arról, amit szeretnék, elfoglaltam magam mással, és pont akkor történt meg. De most kicsit megrekedtem. Szerintem túl görcsösen akarom...

Ha járt valaki hasonló cipőben, vagy csak tud 1-2 jó tanácsot adni, ne kíméljen! (Ez a trollokra nem vonatkozik!!!)



2016. aug. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Mi lenne, ha nem ilyen ezós hülyeségekkel próbálkoznál, hanem nem is tudom... mondjuk TENNÉL is valamit?


Veszélyes amit csinálsz, mert egy nem működő dologban hiszel, és ettől hatalmas lehet a pofára esés.

2016. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Keress egy másik célt és most egy ideig foglalkozz azzal. Vagy ha a mostani olyan, hogy tenni lehet érte akkor tegyél.
2016. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Ok!

Van egy szuper ötletem!

Képzeld magad elé amit elképzeltél. Képzeld el szerinted hogyan valósulhatna meg. Majd próbáld megvalósítani, addig, amíg rá nem jössz, hogy TE nem vagy rá képes. Aztán engedd meg az Univerzumnak :)

2016. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!