Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a vonzás...

Mi a velemenyetek a vonzás törvényéröl? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

#ezotéria #vónzás törvénye
2016. aug. 12. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy legutoljára fizika órán hallottam ezt.
2016. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Varázslat,és hiszek benne.
2016. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
működik
2016. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
igen.
2016. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Bevonzottam egy varázslót aki összekuszàlt mindent, megfejthetetlen és nem fedi fel a titkait és sunnyog és nem mer talizni pedig nem kérném szàmon de làtom a szemén mikor kamuzik..

És nem akarok repülni jo nekem a földön..meglepiket se szeretem..és a téglàkat se akik a pàrjukat pont àlomautozàssal lepik meg mint amit én leirtam ..a szavaknak teremtő erejük van..kivàntam az exnek egy nőt és làss csodàt lett .."minden kivànsàgod igy teljesüljön mondta a varázslo majd teljesiti minden azaz nem minden kivànsàgom màtyàs király szerepébe àlruhàba bujva..

Azt hiszem reggelre törlik ezt mert megmondjàk "milyen bogyot szedsz én is kérek :) "

Köszi béla az izzocserét

2016. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Jah igen és amit kivànok màsokkal történik meg szoval lehet az exnek lesz tengerparti kéttanus esküvőjük :)
2016. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
83%
12 evesen ismertem meg, akkor fel sem fogtam szinte, de nagyon tetszett a dolog. 14 evesen jottek az elso apróbb sikereim + váratlan penzek. Most 19 (lassan 20) eves vagyok, es abszolut a vonzás törvénye szerint elem az életem. Vagyis, jobban mondva nem, mert erre nem kell ragorcsolni.. Az erzeseimre figyelek oda. Probalok mindig pozitiv es boldog lenni, es tenyleg varazslatosnak erzem az eletem, abszolut abba az iranyba tartok, amit gyerkocfejjel megalmodtam. :) en iszonyatosan felek a szegenysegtol. Ezt elengedtem, teljesen jo viszonyom lett a zöldhasúakkal, es elmondhatom, hogy 19 evesen van havi 180.000 Ft bevetelem. Szeptembertol lesz ez tobb is. 3 éven belul valami szuper vallalkozasom lesz, ugy terveztem, hogy akkor mar ilyen havi 300at szeretnek kivenni belole, 10 éven belul pedig el szeretnem érni a 700.000-res bevetelt. Egeszsegugyileg is nagyon hasznos pozitívan gondolkodni. Engem mutottek (tavaly decemberben) es 2 honap gyógyulás helyett 3 het utan mar vigan sielgettem, azota semmi problemam az egeszsegemmel. Persze mindenkinek vannak nehez napjai, de en mar annyira "megszoktam" boldognak lenni, hogy maximum 1 napig tart a szomorusag. Hu, jo sokat írhattam, lehet helytelenül is néhol, mert telefonrol vagyok, elnezest. Mindig megered a nyelvem, ha errol van szo! Imadom ezt a temat, a vilag összes emberenek meg kene ismernie a vonzás torvenyet!
2016. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 1+1 = -666 ***** válasza:
30%

Idiótaság. Azok az emberek hisznek benne, akik sikeresek/gazdagok akarnak lenni, de olyan lusták, hogy a kisújukat sem képesek megmozdítani. Ezek az emberek ostobák is, mert elhiszik amit a könyv(amit egyébként azért írtak, hogy sok pénzt szerezzenek be az ütődötteken) ír. Pld. hogy Einstein is azért tudott felfedezni dolgokat, mert egésznap az ágyában feküdt, és minden erejével azon volt, hogy "MA FELFEDEZEK VALAMIT"...

Ötletes könyv. Érdekes pénzszerzési mód, ami a többihez hasonlóan az ostobákat használja ki. Egyedül az nem tetszik benne, hogy lealacsonyítja a fizika és csillagászat atyjait..

Hogy egyes emberek mennyire szánalmasak...

2016. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es nem tudom fiu vagy e vagy kany, de valami hihetetlenul cuki vagy, sok sikert es igy tovabb:-)
2016. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!