Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olvasta valaki itt Rhonda...

Olvasta valaki itt Rhonda Byron Varázslat c. könyvét? Mi a véleményetek róla? Jó könyv?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
én még nem olvastam, de megveszem egyszer az biztos. De azt bizton állíthatom, hogy a titok, ill. az erő könyvek nagyon jó könyvek. Bár nem mindenkinek működnek az ott leírtak, méghozzá azon egyszerű oknál fogva, hogy nem mindenki tud teljesen átállni arra a felfogásra és gondolkodásmódra, amit Rhonda ír nekünk. Ahhoz, hogy tényleg tudjuk használni a vonzás törvényét, nem elég elolvasni a köynvet, hanem meg kell tanulnunk használni az elménket. Én nekem már sikerülnek a dolgok, bár nem olyan egyik-napról a másikra hirtelen változás jött be az életembe, hanem apránként. S ez is annak tudható be, hogy még nekem is kell gyakorolni. Szóval érdemes megvenni!
2013. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!