Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez ugye nem jár ilyen vudu...

Ez ugye nem jár ilyen vudu jellegű következményekkel?

Figyelt kérdés

Ma elégetem egy olyan személy fotóját, aki már majdnem egy éve megbántott, nem szépen viselkedett velem. A kép hátuljára alkoholos filccel felírtam a sérelmeim, hogy a lelkem tisztább, felszabadultabb legyen.

A kérdésem az lenne, hogy az hogy elégettem ennek a személynek a fotóját, ez nem jár ilyen vudu jellegű veszélyes következményekkel? Más csinált már hasonlót?



2016. aug. 16. 22:34
 1/4 anonim válasza:
64%
Ettől még nem kell tartanod nyugodj meg . Ahoz hogy valamien szinten vodoonak minősüljön egy hajszál egy ruhadarabjára vagy körmére lett volna szükséged .
2016. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lelked nem lett sem tisztább, sem felszabadultabb! - hiszen máris önmarcangolásod késztet kérdés feltevésére.

Woodoo következmények csak a woodoo gyakorlásával járnak, ahhoz pedig alapos ismerete kéne.

2016. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi volt a célod azzal, hogy elégeted a fotóját?

Mire gondoltál közben, és mit reméltél ettől az egésztől?

2016. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt reméltem, hogy el tudom felejteni azokat amiket velem tett hogy többet ne foglalkoztasson mert ez a dolog tavaly történt mar. Egyébként sokkal felszabadultabbnak érzem magam.
2016. aug. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!